Attēlam ir ilustratīva nozīme

Alkohola reibumā uzbrūk pats savai mātei

2. februārī Kandavas pagastā kāds vīrietis, būdams alkohola reibumā, nodarīja miesas bojājumus, tai skaitā durtas brūces savai mātei. Gūtās traumas nebija dzīvībai bīstamas, taču ir uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Iespējamais vainīgais ir aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija lūgs Tiesu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu.

 

Laika posmā no 31. janvāra līdz 2. februārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 36 notikumi, uzsākti 22 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 5 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 5 par iespējamu narkotisko vielu lietošanu un 1 par pakalpojuma sniegšanu klātienē bez sadarbspējīga Covid-19 sertifikāta. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi.

  1. janvārī

Lapmežciema pagastā, ceļa Sloka-Talsi 8. kilometrā, vīrietis vadīja «Lexus RX 300» un neizvēlējas drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu. Rezultātā auto avarējis, bojājot komunikāciju stabu. Reģistrēts ceļu satiksmes negadījums.

  1. februārī

Tukumā, Tirgus-Talsu-Kurzemes ielas apļveida krustojumā, pagaidām nenoskaidrots transportlīdzekļa vadītājs iebrauca laternas stabā un ceļa zīmē, tos bojājot. Reģistrēts ceļu satiksmes negadījums.

  1. februārī

 

Tukumā, Jelgavas ielā, vīrietis konstatēja, ka kravas mašīnai «Scania R124» degvielas tvertnē ir izdurts caurums un nozagti 100 litri dīzeļdegvielas. Uzsākts kriminālprocess.

Tukumā, Pils ielā, konstatēts, – uzņēmums ir pieļāvis, ka darbiniece un vienlaikus – uzņēmuma valdes locekle, veic darba pienākumus klātienē bez Covid-19 vakcinācijas jeb pārslimošanas sertifikāta. Viņai piemērots naudas sods 140 eiro apmērā.

Zemītes pagastā no graudaugu kombaina «John Deere» bākas nozagti 100 litri dīzeļdegvielas un no graudaugu kombaina «Massey Ferguson» bākas – 40 litri dīzeļdegvielas. Nodarīts materiālais zaudējums – 112 eiro. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

3. februārī 

Tukuma novada Kandavas pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Opel Meriva” un neizvēlējās drošu un ceļa segumam un meteoroloģiskajiem laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas pasažiere, un viņa tika nogādāts ārstniecības iestādē. Tāpat pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka vīrietis pie stūres sēdies, būdams 0,99 promiļu reibumā. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, un par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā sākts administratīvā pārkāpuma process.

Tukumā, Smilšu ielā, izceļot logu, iekļūts kāpņu telpas velosipēdu novietnē un no tās nozagti divi velosipēdi „Merida”. Nodarīts materiālais zaudējums 706 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Ziņas sniedza Valsts policijas ZRP

Komentāri

    1. Ko Tu suda gabals komente te gudri skaties ka tavi berni Tev vel pansija neatstaj un neizbaro cukam!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *