Aiztur iespējamo māju zagli

Šā gada janvāra beigās Tukuma pilsētas Durbes mikrorajonā tika apzagtas vairākas jaunbūves. Policijā vērsās kādas mājas kaimiņi, kuri ievēroja, ka blakus mājā ir atlauzts šķūnis un, iespējams, tas apzagts. Kad vēlāk ieradās jaunbūves īpašnieki, kuri pastāvīgi nedzīvo šajā īpašumā, viņi konstatēja, ka no īpašuma nozagti televizori, portatīvais dators, velosipēds un citas mantas.

 

Šā gada janvāra beigās Tukuma pilsētas Durbes mikrorajonā tika apzagtas vairākas jaunbūves. Policijā vērsās kādas mājas kaimiņi, kuri ievēroja, ka blakus mājā ir atlauzts šķūnis un, iespējams, tas apzagts. Kad vēlāk ieradās jaunbūves īpašnieki, kuri pastāvīgi nedzīvo šajā īpašumā, viņi konstatēja, ka no īpašuma nozagti televizori, portatīvais dators, velosipēds un citas mantas. Tāpat policijā vērsās vēl viens netālu esošās jaunbūves īpašnieks, kuram bija nozagta urbjmašīna.

Par abām zādzībām tika uzsākti kriminālprocesi un veikta izmeklēšana.

Un tās pašas nedēļas svētdienas naktī policija tika izsaukta uz kādu māju Durbē, kas arī bija apzagta.

Nākamajā dienā Jūrmalas kolēģi aizturēja 1997. gadā dzimušu vīrieti, pie kura kratīšanas laikā tika atrastas dažas no Tukumā nozagtajām mantām. Vīrietis tika aizturēts, un tiesa viņam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Izmeklēšanā tika noskaidrots, ka vīrietis jau pirms mēneša bija sācis īrēt dzīvokli Tukumā un bija apstaigājis apkārtnes īpašumus, meklējot neapdzīvotas,  viegli pieejamas mājas, kurā nav suņu u.tml. Pirms zādzībām viņš, ar lukturīti spīdinot, caur logiem bija noskatījis mājās esošās mantas un tad veicis zādzību. Zagtās mantas ar pirmo elektrovilcienu vedis uz Jūrmalu un Rīgu, lai tās realizētu. Šobrīd tiek pārbaudīta vīrieša saistība arī ar citām iepriekš izdarītām zādzībām.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.