Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ārdās policijas iecirknī

30. janvārī 23.57 Tukumā, Stadiona ielā,  2004. gadā dzimis jaunietis nepakļāvās pašvaldības darbinieka likumīgajām prasībām nosaukt personas datus un doties līdzi uz dienesta transportlīdzekli. Jaunietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā, kur procesuālo darbību veikšanas telpā tīši bojāja ugunsdrošības signalizācijas dūmu detektoru – norāva to no griestiem. Uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu, jaunietis aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, kā arī viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

No 30. janvāra līdz 2. februārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 64 notikumi, noformēti 78 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par agresīvu braukšanu un 1 par nepakļaušanos pašvaldības policista prasībām.

30. janvārī

21.25 Jaunpilī, Pils ielā, kāds 2000. gadā dzimis vīrietis, vadot «BMW 530», apzināti izraisīja automašīnas sānslīdi. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par agresīvu braukšanu.

31. janvārī

01.52 Zemītes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 20. kilometrā, «Audi A4» šoferis netika galā ar auto vadību, nobrauca no ceļa, kur auto apgāzās. Pats vadītājs negadījuma vietu atstāja.

09.15 Kandavā, Viesturu ielā, konstatēts, ka kāds iekļuvis šķūnī un no tā nozagti dažādi instrumenti. Nodarīti materiālie zaudējumi 105 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

10.30 Slampes pagastā konstatēs, ka patvaļīgi izcirsti koki.

14.00 Kandavā no neaizslēgtas garāžas nozagts motorzāģis 100 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

1. februārī

12.30  Kandavas pagastā konstatēts, ka VAS «Latvijas valsts meži» mežā patvaļīgi nocirsti vairāk nekā 10 koki. Uzsākts kriminālprocess, aizdomās par šī nodarījuma izdarīšanu aizturēti un ievietoti īslaicīgās aizturēšanas izolatorā divi – 1999. un 1963. gadā dzimuši – vīrieši.

2. februārī

00.16 Kandavas novada Zemītē, ceļa Tukums-Kuldīga 27. kilometrā, kāds 1999. gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli «Audi 80», būdams alkohola reibumā un bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.