Valsts policija meklē!

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa darbinieki meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1940. gadā dzimušo Anatoliju Bistrovu, kurš šī gada 16.septembrī ap pulksten 6.00 izgāja no savas dzīvesvietas Jūrmalā, Kauguros, un devās sēņot uz Lapmežciema vai Ķemeru apkārtni Kaņiera ezera virzienā.

Iespējams, lai nokļūtu līdz mežam izmantojis sabiedrisko autobusu, kas atiet Ķemeros no Ganību ielas vai Raiņu ielas autobusu pieturām. Iespējams ir braucis ar autobusu Rīga-Roja-Kolka-Mazirbe pulksten 8.20.

Pazīmes: Augums 1,83 m, kalsnas miesas būves, mati īsi un sirmi. Bija ģērbies gaišas krāsas virsjakā, melnās sporta biksēs ar baltām svītrām sānos un kājās bija melni gumijas zābaki.

Valsts policija aicina aplūkot vīrieša fotogrāfiju un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par A.Bistrova atrašanās vietu vai cita viņa meklēšanai nozīmīga informācija, lūdzam zvanīt uz tālruņa numuru 67085947 vai 110.

 

Komentāri

 1. Loti skumji.kemeru mezi un purvs ir liels tur ir akaci..varbut apmaldijas.cilvekam 82 gadi vai var viens iet tik talu.varbut palika slikti..kaut jel atradtos sveiks un vesels..

  1. Skumji, ka senioriem ir jādodas vienatnē pēc dabas labumiem. Vienam dzīvot tādā vecumā ir grūti. 82 gadi ir cienījams vecums. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁

 2. Es sodien ari biju purva dzervenes..orientejos pec saules..bet purvs ir viltigs un veido optisku mirazu.man vienumurkli sagriezas galva un pazaudeju pareizo virzienu uz majam. ari saule bija pazudusi..makonos.oimaju ak dievs kaut kur jau es izietu.ja noklutu uz stigas.bet loti gruti skersot purvu cilveks nogurst..peksni saule paradijss un es sapratu ka esmu pie izejas no purva.trauks bija pilns ar lielam skaistam ogam.saaka lit.noteicu paldies purva mat par ogam un sauli. un es laimiga devos majas.

  1. Var izmantot kompasu un navigāciju telefonā. Piemēram, medniekiem ir pieejamas kaklasiksniņas suņiem ar GPS un speciālas aplikācijas telefonā. Tur var kartē tuvināti redzēt noieto attālumu. Līdzīgas aplikācijas priekš telefoniem ir par maksu. Tas var palīdzēt neapmaldīties un noteikt virzienu pa kuru iet. Ja ir privātmāja, tad dzērvenes var audzēt dobē. Bet tas ir liels čakars. Jāsagatavo augsni un vel papildus šad tad ir jālaista. Ogas vien būs trešajā gadā pēc strādīšanas no maza stāda. Ja augsne ir slikta vai karsta savara, tad dzērvene ogas var nomest. Tas ir piņķerīgi. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  2. Dzērvenes var audzēt mājās, piemēram, Amerikas lielogu dzērvenes. Maximā var nopirkt stādus. Vajag tikai izrakt dobi 80cm dziļu. Uztaisīt koka apmalīti un bedrē ielikt caurumotu plēvi. Tālāk tur ber iekšā rudo, pakaišu kūdru (ph ~4) un priežu, egļu skaidas, var arī piejaukt kādu mizas, skuju vai zaru gabaliņu. Stāda iekšā stādiņu. Tālāk apber visu no augšas ar 2-3 cm smilts vai grants. Var arī paņemt vienu tējkaroti svaiga elektrolīta (40% sērskābes ūdens šķīdums) un izšķīdināt to lejakannā ar 10l ūdens un nedaudz aplaistit. Protams tā var rīkoties vien reizi vai divas reizes gadā. Jo tā var piesālīt augsni.
   Ar cieņu, Skolnieciņš

   1. Darza dzervenem nav ne ta garsa ne aromats ne ari arstnieciskas ipasibas.tapat ka krummelenem.tie ir hibridi.tas dzervenes ir ka svamme sausas..man negarso..meza ogam ir labs noiets tirguu.esmudarza zemenu avenu ogu audzetaja un meza ogu lasitaja..es katru dienu tagad iesu dzervenes..man patik.daba mezi purvi ogosana

 3. Bet ..varbut ka vareja ar helohopteri meklet..neka nav briesmigaka kaa dzivot nezinaa tuviniekiem par savu pazuduso opi.tas ir mokosi…kur glabeji ko.

 4. Reiz velaa novembri ejot uz mezu pec skujam sava dzimsanas dienaa es apmaldijos var teikt cetraas priedes..man piesejas vadatajs.un es pilnigi zaudeju orientesanas spejas un izjutu nedabigu apmulsumu un pazistama vieta kluva svesa..es divas stundas staigaju uz rinki un nevareju izklut no meza..saka strauji satumt un es sapratu ka si ir mana pedeja dzives diena.es nosalsu..es parmetu krustu un noteicu satan atkapues..es izgaju pie gravja kas ieklava mezu un tas bija pilns ar udeni..es to nevareju pariet..ejot gar to gravis skita bezgaligs.
  .ludz pilnigai tumsai palika pavisam maz.es ludzu dievam palidzibu.un peksni es pamaniju gravja vidu salu.es to vareju parkapt un ar udens parkaposanu izbeidzas vadataja vara.ienacu plavaa.talumaa pavideja maja.devos taja virzienaa..un tavu brinumu es izgaju pie baznicinas un kapiem kurai gaju garam uz mezu katru dienu..es biju glabta.garam dievnanam ejot pateicos dievam..vins mani izglaba..un tikai vinam lemt kam dzivot kam mirt..atnacu majas pilnigaa tumsaa…un pirmais panemu vinu un teicu reina sveiciens dzimsanas dienaa.tu tak taisijies mirt..opis ieraudzija un dusmigs noteica kur tu bladies pa naktim..es atbildeju..es vareju ari neatnakt.bet dievs to nepielava

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *