Tukuma iecirkņa policisti pelnos kamīnā atrod paslēptu marihuānu

23. novembrī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki, kādā mājvietā atsavināja narkotiskās vielas, kas bija paslēptas pelnos kamīnā.

Otrdien, 23. novembrī, policisti, veicot sankcionētu kratīšanu iepriekš sākta kriminālprocesa ietvaros, Tukumā kādā dzīvesvietā atrada un atsavināja aptuveni 40 gramus marihuānas, kas bija paslēpta pelnos kamīnā. Izmeklēšana šajā kriminālprocesā turpinās, un ir nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko vielu sastāvu un daudzumu.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt Krimināllikumā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija vērš uzmanību, ka narkotisko un psihotropo vielu lietošana ir iemesls uzvedības, sajūtu un domāšanas izmaiņām, kā arī ietekmē fizisko un garīgo veselību, var izraisīt panikas lēkmes, bezmiegu, depresiju, komu un pat nāvi. Narkotisko un psihotropo vielu lietotājiem pieaug risks iekļūt bīstamās situācijās vai nelaimes gadījumos.

 

Komentāri

  1. nezinu.nesmekeju.ir kas smeke katru dienu.ir vietas kur var nopirkt pat legaali.bet nu nejau shinii latvaanijaa.te tev aizliegs ko tik vien var.katik kaadu sodiit.tagad topaa musaram braukaat un skatiities ka tik kaads nav veikalaa bez sunjupurni iegaajis.debiilikji klibo pakalj stulbajam jenotam,karinjam.

    1. Čau debiloīd 🙂
      Tev vai tad nelika vākties prom no šejienes? Nu, toreiz kad štīmē šeit biji sācis komentēt, atceries? Pats vēl pateici ka nenāksi utt, bet skatos, ka Tev bez mums neviena cita nav 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *