Kopīga iedzeršana Tukumā beidzas pavisam bēdīgi…

18. oktobrī 8.28 Tukumā, kādā adresē Harmonijas ielā, atrasti divi vīrieši ar miesas bojājumiem. Viens no viņiem bija miris notikuma vietā, bet otrs – stacionēts. Uzsākts kriminālprocess un noskaidrots ka, vairāku personu kopīgas alkohola lietošanas laikā miesas bojājumus nodarījis kāds no kompānijas. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Policija lūgs Tiesu piemērot drošības līdzekli – apcietinājumu.

Policija

Laikā no 15. līdz 18. oktobrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 76 notikumi, uzsākti 83 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 53 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par nelegālo cigarešu glabāšanu un 2 par to, ka nepilngadīgais glabā elektroniskās cigaretes, kā arī 1 par pašizolācijas noteikumu neievērošanu. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu. Konstatēti 4 autovadītāji reibumā, pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu.

 1. oktobrī

10.19 Tukumā, Lauku ielā, veikalā aizturēts vīrietis, kurš šogad jau otro reizi nozaga alkoholisku dzērienu. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

20.40 Smārdes pagastā, uz ceļa Rīga-Ventspils, sieviete vadīja «Volvo S60» un uzbrauca meža zvēram. Bojāts automašīnas kreisais sāns.

20.50 Jaunpils pagastā, uz ceļš Tukums -Auce, vīrietis, vadot «Audi A6», sabrauca āpsi. Bojāts auto priekšējais atdurstienis.

 1. oktobrī

5.50  Kandavas pagastā, ceļa Kandava-Saldus 3. kilometrā, vīrietis vadīja «BMW 523» un, plīstot priekšējai riepai, tas kļuva nevadāms – auto nobrauca no ceļa grāvī.  Pie pārbaudes konstatēts, ka vīrietis vadījis automašīnu, būdams alkohola reibumā (3,52 promiles) un bez noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

7.25 Engures pagastā, ceļa Sloka-Talsi 30. kilometrā, sieviete vadīja «Audi A4 Avant», būdama alkohola reibumā (1,03 promiles) un, izvairoties no sadursmes ar meža zvēru, nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā cieta pati sieviete, kas nogādāta medicīnas iestādē.  Uzsākts administratīvā pārkāpuma process par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā.

15.23 Tukumā, Pasta ielā, vīrietis vadīja «VW Passat CC» bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, pārkāpjot Zemgales rajona tiesas lēmumu par transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu uz pieciem gadiem. Uzsākts kriminālprocess.

19.33 Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 70. kilometrā, vīrietis vadīja «Škoda Octavia», un uzbrauca stirnai, kas pēkšņi izskrēja uz ceļa braucamās daļas.

 1. oktobrī

10.30 Slampes pagastā, Rīgas-Ventspils 46. kilometrā, sieviete vadīja «Volvo XC70» un apdzīšanas manevra laikā uzbrauca meža zvēram.

15.00 Lestenes pagastā, uz ceļa Dobele-Lestene-Tukums, kāds «Subaru Legacy» vadītājs netika galā ar savu transportlīdzekli – tas nobrauca no ceļa un apgāzās. Notikuma vietā konstatēts, ka vīrietis pēc ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanas  ir lietojis alkoholiskos dzērienus. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Un vēl jāuzmanās ka no kāda loga negaidīti lido pudele vai kas cits. Tad jāpriecājas ka tiec cauri tikai ar pārbīli. Šitais ielai labāk iet ar līkumu.

  1. Jā, pēc Tava rakstības stila var pamanīt, esi pajols vēl no divtūkstošajiem gadiem… Vai arī, joprojām raksti no podziņtelefona? 😀 😀

 1. Tas jau esot bijis dzīvoklis pričom tur iela ir?? Pareizi meitene Durbe pati sevi sadūra šeit vaina būs pašos dzērumā neveiksmīgi krita un vis. Žēl cilvēki es viņu pazīstu….

 2. Varbut jūs kāds zināt kas par cilvēkiem mira? Katru stundu dzirdu savu versiju. Neticu tantes tipa teiktajiem. Varbūt esat uzzinājuši?

 3. Izskatās pēc Ilmāra uz cita rēķina. Un kā vienmēr iedzēra, pēc pelītēm lops vainīgs, tikai pirms vai pēc grādīgais ir vainu pastiprinošs, tikai morāls atvieglinājums, bet pareizi teikts pajoli visur pat nedzēruši brauc uz zaļo zonu, buktē citus, skrien kā aptaisījušies, nemāk plānot ne gabarītus apjēdz.. Kad beizdzot pašvaldība spēs nodrošināt video novērošanu, lai vieglāk izķert agresīvos un nelietīgos, gan neprašas.

  1. Tādi Ilmāri ne tikai gļēvs,zog un dzīvo uz citu rēķina, melo un lielās ka meistars un ļoti izpalīdzīgs svešām sievām, tikai kad nonāk līdz darīšanai tad čiks viens ir, bet plātās ar nažiem un zeka stāžu, kaut gan šestaks batonu bāšanā. Tādi ir tie dzērāji., plātīzeri un varoņi, kā vēl kāds atsaucies viszinis par tabletīšu lietošanu – saprotams vainīgais.

 4. Kas tad īsti notika tur? Vis apklusis ir, dzirdēju kad zeps to izdarīja. Bet protams atkal vai taisnība, vispār ko viņš tur novaļīja???

 5. Tukuma padibenes savākušās komentāru sadaļā un nu tik spriedīs, kurš tur kuru novācis… Jums vispār pazust no pilsētas vajadzētu, tad arī Tukums kļūtu par gaišu un saulainu pilsētu.

  1. Tev muti aizvērt vajadzētu, un diena būtu gaišāka. Un , aiztavis/ aizstāve? Tālāk??? Vieglāk palika!? Davai vācam visus nost tagad un pohuja dzīvosim??? Nekas par to nebus. Tāpēc dzīvē ir jazin savs mērs!! Ja tu to nezini tad lūdzu ej ārste savu galvu!!
   Pietiek kad manu draudzeni Durbe sadūra, kurš tic kad pati?? Vēl pati sev zilumus uztaisīja debilie!!!

 6. Nē,neteiktu vis ka padibeņi vai dzērāji,bet cilvēks ir cilvēks lai kāds viņš ir .Un Vitautu es labi pazinu vēl kad viņš dzīvoja ar Laimu un tīri labi dzīvoja ogas un sēnes gāja un tirgojas Majoros uz Jomas ielas un ar aizdo mīgam kompānijām nedraudzējās un diez vai Vitauts būtu laidis vairākus dzērājus iekśā drīzâk viņi paši nelūgti ir ieradušies,jo cik es viņu pazistu nekad nav redzēts ar daudziem barā,vienmēr 2.vai 3 ne vairāk un ta labi pazistami ,jo ar trakajiem viņš neielaidās ka tikai nav bijis atbraucis audžu dēls no Laimas puses tas jau arī bij sëdējis un Vitauts uz viņu šausmīgi nikns bija,jo teicis bijis ka Laima dēļ viņa arī šķīrusies no šīs pasaules.Vispār baigi žēl viņś tāds kluss un zolīds cilvēks bija,nebij tā ka citi staigā un prasa santīmus.Viņš invalìds būdams staigāja pa mežu ogas un sēnes vākdams un tirgodams nu un ja iedzēra,bet toties par savu naudu nevis citu.Lai dus tagad kopā ar savu Laimu,lai viegla dusēšana un lai tam cilvēkam kas to izdarīja invalīdus nosita,lai viņam Dievs piedot un lai dzīvo ar savu sirdsapziņu visu mūžu un lai lūdz žēlastību visuvarenajam.

 7. Dabīgā atlase – tukuma krējumam…….
  Un par visiem visā visumā šausmīgāki tik un tā liekas šitie dīvānā pirdeji, kas te kautko pārgudri komentē – katrā pilsētā savi velli un savas nelaimes – necepieties par citiem – sakārtojiet savu dzīvi un ikdienu un skataties uz sevi un dariet visu, lai būtu labāka rītdiena ! ! ! ! !

 8. Kas jums ir? Ko nevarat sadalīt? Kāda liela iela un Talsu iela nesaprotu? Kāds sakars tam tagad ir? Viens otru knabas tagad? Es vispār neskatos uz to kas ko nogrieza vai nogalināja, ne jau tevi kāds aiztiek. Bet komentāri ja briesmīgi. Savu viedokli turi pie sevis, bet ne jau tagad apvaino citus

 9. Tik tiešam vien pajoļi palika sprieżot pec tekstiem :))))
  Jums stulbeņu baram jaiet par izmekletajiem stradat ar tadu fantaziju un zinašanu :))))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.