Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uzsākts kriminālprocess par neslavas celšanu

7. maijā iesniedzēja konstatēja, ka drukātā laikrakstā publicēti apmelojumi, cieņu aizskaroša un nepatiesa informācija par juridisku un fizisku personu. Uzsākts kriminālprocess par iespējamu neslavas celšanu.

Laikā no 7. līdz 10. maijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 72 notikumi, noformēti 112 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 77 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par automašīnas, 1 par mopēda un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā. Saistībā ar ārkārtējās situācijas ierobežojumu pārkāpšanu saņemti 3 izsaukumi un noformēts 1 administratīvā pārkāpuma protokols. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, uz psihoneiroloģisko slimnīcu konvojētas 2 personas.

7. maijā

9.16 Smārdes pagastā, ceļa Tukums-Milzkalne-Smārde 6. kilometrā, sieviete  vadīja transportlīdzekli «Audi A4», būdama alkohola reibumā (1,45 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.16 Tukumā, Meža ielā, «BMW 320» vadītājs uzbrauca privātmājas žogam, to bojājot.

8. maijā

12.0 Džūkstes pagastā konstatēs, ka ilgākā laikā no iesniedzējas, izmantojot sociālos tīklus (šajā gadījumā facebook.com), iespējams, izkrāpta nauda – 1000 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

12.00 Slampes pagastā no kriminālprocesa izdalīti materiāli un uzsākts jauns kriminālprocess par to, ka 2019. gada 11. septembrī sieviete valsts policijā iesniedza apzināti nepatiesu pieteikumu par automašīnas zādzību.

16.00 Tukumā, Celtnieku ielā, veicot pārbaudi, konstatēts, ka vīrietis pārkāpa ārkārtējās situācijas ierobežojumus, atgriežoties no ārzemēm un nenodrošināja 14 dienu pašizolāciju un devās uz darbu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.05 Irlavas pagastā, uz vietējās nozīmes ceļa virzienā no Vaskiem un Snapjiem, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (1,63 promiles).  Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

9. maijā

00.38 Tukumā, Durbes ielā, vīrietis vadīja mopēdu «Aprilia SR50», būdams alkohola reibumā (1,30 promiles).  Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.30 Tukumā, Melnezera ielā, dega kūla 10 m² platība. Iespējamais ugunsgrēka izraisītājs aizturēts un noskaidrots. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

20.05 Tumes pagastā, ceļā Tukums- Kuldīga 11. kilometrā, vīrietis, vadot automašīnu «Opel Zafira» un uzsākot apdzīšanas manevru, nepamanīja, ka apdzīšanu ir uzsācis jau cits – «VW Bora» vadītājs. Lai izvairītos no sadursmes, VW vadītājs bija spiests nobraukt no ceļa, kur uztriecās signālstabiņam, to bojājot. Bet otrs negadījumā iesaistītais vadītājas aizbrauca no notikuma vietas, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību.

10. maijā

18.26 Tukumā, Lielā ielā, vīrietis vadīja automašīnu «VW Passat Variant», būdams alkohola reibumā (3,86 promiles), kā arī bez noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Uzsākts kriminālprocess.

VUGD

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji Zemgales reģionā dzēsa deviņus kūlas ugunsgrēkus, to skaitā, Melnezera ielā Tukumā, kur dega kūla 10 m²

Komentāri

 1. Tā bezmaksas tualetes papīra avīžele vēl nav norakta? Kā vispār tādi kaktu kantori tik ilgi var vilkt?! Katrā ziņā valsts likumdošana šajā ziņā ir ļoti nesakārtota, ja jebkurš pajols var izveidot savu avīzi un mest to, kur pagadās. TO TB.

 2. Izskatās , ka Rečesiju smagi iegāzīs zvaigžņu sabiedrotie.
  Viena lieta ir nomest veco varu , kad tādi blefotāji un smadzeņu duļķotāji ir ļoti noderīgi, bet cita lieta ir ikdienas rutīnas darbs , kad vajadzīgi uzticami darbinieki darbu veikšanai.
  Neviena vara nevar pastāvēt bez komandas, bet ja komandā ir pārāk daudz šādi tipāži, kuri vāra ziepes ik uz soļa un nav uzticami, tad nekas labs nav gaidāms.

 3. Joprojām brīnos ko tur dara daži sakarīgi cilvēki piemēram Ritene,viņai kauns nav no tās kompānijas.
  Visa tā zākašanās ,meli,sava labuma meklēšana,ilgi tas nevilksies-gadu un ko tad?

 4. Kautkaa nav mineets pret ko uzsaakta kriminaallieta,uzreiz var saprast ka pashi NTZ te komentee:D

 5. TB papīrs ideāli piemērots mana kaķuka tualetei! Tā turpināt, dārgā dome! Vismaz smiltis kaķuļa tualetei nav jāpērk-sanāk labs ietaupījums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.