Attēlam ir ilustratīva nozīme

100 eiro vērts akmens…

Kā liecina sākotnējā informācija, 29. jūnijā, Tukuma novada Sēmes pagastā vīrietis, metot ar akmeni, izsita automašīnas «Ford Transit» stiklu bagāžas nodalījumam. Nodarīti materiālie zaudējumi 100 eiro apmērā. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

No 26. līdz 29. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 58 notikumi, uzsākti 2 kriminālprocesi un sastādīti 55 administratīvā pārkāpuma protokoli, tai skaitā viens par auto vadīšanu reibumā.

26. jūnijā

Saņemts oficiāls apstiprinājums tam, ka «Mitsubishi» vadītājs, kurš 21. aprīlī iebrauca dīķī Kaivē, to ir paveicis, būdams alkohola reibumā. Un, ņemot vērā, ka vīrietim nav bijušas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības, ir uzsākts kriminālprocess.

21.45 Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 64. kilometrā, automašīnas «BMW» vadītājs iebrauca pretējā braukšanas joslā un izraisīja sadursmi ar automašīnu «VW». Negadījumā cieta piecas personas.

28. jūnijā

18.00 Kandavas novadā, uz ceļa Tukums-Kuldīga, vīrietis vadīja automašīnu «Dacia Lodgy» un, izvairoties no sadursmes ar dzīvnieku, iebrauca ceļa braucamās daļas norobežojošā barjerā. Policijā par notikušo ir sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

29. jūnijā 

Kā liecina sākotnējā informācija Tukumā, Durbes ielā, izsitot stiklu, tika iekļūts mājā, no kuras nozagta nauda un portatīvais dators kopā ar lādētāju. Nodarīti materiālie zaudējumi 600 eiro apmērā.  Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

VUGD

26. jūnijā Pasta ielā, Tukumā, piecstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva balkonā dega sadzīves mantas un ēkas ārsiena kopumā 3 m² platībā. Savukārt 27. jūnijā Engures novada Smārdes pagastā dega koka pirts ēka 50 m2 platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.