Tukums Rožu svētkiem gatavs/FOTO/

Šodien, 16. jūlijā, Tukumā sākas Rožu svētki. To ietvaros top pieci ziediem rotāti vides objekti, un šajā tapšanas brīdī ielūkojāmies arī mēs, «Neatkarīgās Tukuma Ziņas».

Šodien svētku programmā:

No 11. 00 līdz 17.00 ikviens sev ērtā laikā  var atnākt uz Brīvības laukumu, kur top lielais ROŽU VAINAGS.  Šajā dienā jāaizstaigā arī līdz Harmonijas ielai 1, kur atvērtajā mākslinieka darbnīcā varēs iepazīties ar mākslinieka darbistabu un apskatīt kā gleznotājas Ingemāras Treijas vadībā top rožu gleznojums uz ēkas brandmūra.

Pļaviņā pie Domes ēkas top objekts PUĶU BĒRNU NOSTAĻĢIJA, kura noskaņu prozas un dzejas lasījumos ilustrēs Krišs Grunte, bet mūzikā ietērps Atis Ozols un Madara Kukša. ZIEDU LAIVA iešūpos sapņainā ceļojumā Meža ielā.T ukku Magi teritorijā kompozīcija MĀKSLAI VAJAG TELPU, bet Pilsētas parka SAPŅU PIETURĀ varēs gaidīt savu sapņu autobusu vai sapņu princi.

Piektdienas vakarā būs iespēja apmeklēt arī divus pasākumus –

Pirmais – “Plikņi un rozes. Drink&Draw skicēšana” 19.30 Tukku Magi teritorijā būs Tukumā vēl nebijis, alternatīvs kamerformāta notikums tiem, kuri vēlas iemēģināt roku aktu zīmēšanā, izmantojot dažādas  tehnikas un materiālus.

Otrs – šarmantās skatuves dīvas Lindas Leen koncerts plkst.20.00 Durbes pils pagalmā. Šajā koncertā māksliniecei pievienosies latviešu indie grupas “Ezeri” mūziķi Miķelis Putniņš (ģitāra), Krišjānis Bremšs (bungas), Kristians Priekulis (bass).

Abi pasākumi pieejami vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem apmeklētājiem, uzrādot sertifikātu vai negatīvu testu (ar derīgu QR kodu) un personu apliecinošu dokumentu. Ieejas biļetes iegādājamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā, kā arī pirms pasākuma norises vietā.