Antīkie auto startē Milzkalnē

Latvijas Antīko automobiļu klubs aktīvi sācis savu sezonu, un viens no kluba rīkotajiem pasākumiem norisinājās 10. jūlijā. Tas bija «Youngtimer Rally» sekcijas rīkotais «Youngtimer & Motul Historic Run 2021» tūrisma  brauciens, kas norisinājās maršrutā Milzkalne – Kandava – Kuldīga.

Dalībniekus Milzkalnē sagaidīja klasisko automašīnu un motociklu muzejā «Classic Car & Motorcycle Garage». Tur notika reģistrācija un ekskursija, ko pa savu saimniecību vadīja šī jaunā muzeja radītājs, uzņēmējs un aizrautīgs auto fans Arvis Ozoliņš.

Tālāk dalībnieki devās uz Kandavu, kur slavenā autosporta trašu autora Hermana Tilkes radītajā Kandavas Kartodromā visiem bija iespēja piedalīties sacensībās. Tad brauciens veda uz Kuldīgu, kur finišēja A. Grundmaņa stadionā pie Virkas muižas.

Braucienā piedalījās ļoti plašs spektrs klasisko auto modeļu; kā interesantākos var minēt Jaguar E-type, Citroen DS23, Chevrolet Camaro, DeLorean DMC-12, Porsche 911 Turbo, Opel Rekord P2, Volvo P1800 un pat RAF Latvija. Kopā pasākumā piedalījās 70 automobiļi, kas dažādās pasaules valstīs ražoti no 1961. līdz 1999. gadam.