Novēlam priecīgus un mierpilnus Ziemassvētkus

Komentāri

 1. Ziemassvētki ir svētki par godu Ziemai, kad vajag lūgt un godāt Sentēvu Dievus – Latvju Dievus.
  Svētīgi, Skolnieciņš

 2. Rabīna Jēzus Kristus eksistence vai neeksistence nav zinātniski pierādāma, jo tas ir ticības jautājums. Pirmie kristieši nesvinēja rabīna Jēzus Kristus dzimšanas dienu. Kristīgos Ziemassvētkus sāka svinēt vien 4. gadsimtā, lai slāpētu pagānu svētkus Romā, proti, Saturnāliju jeb svētkus par godu Dievam Saturnam.

 3. Ironiski. Izraēlas ebreji negrib svinēt kristiešu Ziemassvētkus jeb rabīna Jēzus Kristus dzimšanas dienu. Kristietības autori paši negrib ievērot savu senču sacerēto mācību. Cik, ironiski!!!

 4. Latvieši ir pagāni, un šo dzīves patiesību nespēs atcelt nedz krustneši, nedz kristīgie misionāri. Lai godāti Latvju Dievi kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Priecīgus Ziemassvētkus!

 5. Tagad ir Ziemassvēti – ziemas nogales svētki, kuros dažādas tautas svin ko savu. Un es ticu, ka Slāvu Dievi – Dievs Jarila, Dievs Veļes, Dievs, Svarogs, Dievs Perūns, Dievs Stribogs, Dievs Daždzbogs, Dievs Belobogs, Dievs Černobogs, Dieviete Māra, Dieviete Makoša, Dieviete Lada, Dieviete Ļeļa, Dieviete Živa – ir Ukrainas un ukraiņu tautas pusē. Ukraiņiem vajag spēku, izturību un veiksmi, lai cīnītos pret okupantiem – Krievijas armiju. Šogad Ziemassvētki ir skumīgi. Bet es no sirds ticu, ka Ukraina uzvarēs.
  Ar cieņu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  P.S. Ticības brīvība ir svēta. Un es esmu par ticības brīvību, par reliģiju un uzskatu dažādību.

 6. Lai kristieši tic Jēzum Kristum, tās ir kristiešu cilvēktiesības. Bet es uzskatu, ka valsts nevelta pietiekamas pūles, lai ievērotu pagānu (daudzdievju) likumīgās tiesības. Es uzskatu, ka latviešiem ir jāpraktizē dievturība – ticība Latvju Dieviem. Tas ir mans subjektīvais viedoklis. Valstīj ir jāpauž atbalsts arī neopagāniem. Mēs taču dzīvojam mūsdienu Eiropā, nevis viduslaikos.
  Ar cieņu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *