Jaunmoku pilī notiks starptautiskais baleta kamerfestivāls «KURZEMES KLASIKA»

Svētdien, 7. jūlijā pulksten 19.00 Tukuma novada Jaunmoku pils dārzā aicinām apmeklētājus uz starptautisko baleta kamerfestivālu KURZEMES KLASIKA, kas notiks jau trešo reizi un šajā gadā piedāvās patiesi spožu baleta mākslinieku priekšnesumus.

Programmas pirmā daļa veltīta jaunajiem talantiem, kuri klasisko deju apgūst profesionālās ievirzes un interešu izglītības skolās vai neatkarīgās deju studijās. Šogad festivālā piedalīsies labākie audzēkņi   no NMV Rīgas Baleta skolas, Profesionālās ievirzes deju skolas “Benefice”, Rīgas klasiskās dejas studijas “Freska”, Tukuma profesionālās ievirzes deju skolas “Demo”, kā arī mūsdienu deju skolas ”Vendija”.

Otrajā daļā dosimies nelielā pastaigā pa pils teritoriju, kur paši mazākie baleta mākslinieki atklās Jaunmoku pils dārza noslēpumus.

Trešajā daļā aicināsim apmeklētājus baudīt jau pazīstamu un patiesi spožu baleta mākslinieku sniegumu. Šogad savu dalību kamerfestivālā “Kurzemes klasika” apstiprinajuši Enija Enkuzena, Genādijs Eisaks, Kārlis Cīrulis, Alise Prudāne-Spridzāne, Annija Kopštāle un Paula Lieldidža-Kolbina no Latvijas, Aleksandra Treimane, Ignas Armalis un Julija Stankevičiūtė no Lietuvas, Yuya Aoki no Japānas, ka arī Eidens Viljams Konefrijs no ASV.

Vakaru noslēgs īss veltījums visiem baleta mīļotājiem – “Vakara serenāde” Jaunmoku pils dīķī.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/139504

Pasākuma laikā darbosies Jaunmoku pils restorāns.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *