Prieki bērniem Lestenes svētkos

Daudzviet novadā šodien svin svētkus. Kuros pasākumos piedalīsies tu?

Šodien, 27. augustā, pagasta un sporta svētkus svin Zemītē, Slampē un Džūkstē, tāpat – Lestenē. Daudzviet gaidāmi arī vakara koncerti un balles. Plašāk par pasākumiem, kas notiek, kā arī tiem, kas vēl tikai būs, piemēram, Karīnas Tatarinovas koncerts vai dejas jūras krastā, lasāms www.ntz.lv sadaļā ‘notikumi’.

Komentāri

  1. Lieliski! Vienā lappusē sakoncentrēta informācija par nebeidzamo fiestu 3 māju ciematos visas vasaras garumā un turpat “taupības” pasākumu atreferējums.

  2. vadoso portalu eksperts jau mudina gatavoties karam ar krieviju…man visi sie izklaides pasakumi sak atgadinat dzires kapsetaa..neko negribu…ne lasit ne rakstit

  3. Cilvēki jau tāpat ir satraukti ar ukrainas karu un atomreaktoru apšaudīšanu, kāpēc vēl atļauj kaut kādam arestovičam tracināt tautu ar paziņojumu, ka pie mums karš noteikti būs?

  4. Svētki nenoliedzami ir vajadzīgi , brīvdienās fantastisks pasākums “Senās uguns nakts»,Engurē – vērtējums viens – izcili !! malači engurnieki !!
    Un pasākums Tukumā – Durbē – Sipeniece un “ko” – kaut kādas šausmas – bija kauns ka tur atrados – līmenis vēl švakāks kā palīgskolas līmenim sākot ar pašu Sipenieci –
    Tā vien liekas ka Tukumā inteliģence vispār vairs nav ……….

  5. 28.08 pasakums “Engure cafe” ar Tautumeitas un Prāta Vetra izcils novads malači ,”centrs”kā grima tā grimst,fuj….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *