BACK TO SCHOOL KANDAVĀ – Ozols, Būū, rolands če

Pavadīsim vasaru jaudīgi & skaļi un uzlādēsimies rudenim Kandavā 3.septembrī no plkst. 18.00 – 23.00 Ozolāju estrādē kopā ar OZOLU, BŪŪ UN ROLANDS ČE.

Viens vakars – trīs apvienības, trīs neaizmirstamas ballītes – trešajā septembrī Kandavā. Starp koncertiem mūziku spēlēs un Jūs izklaidēs DJ. Darbosies bārs. Nosvinēsim skolas sākumu kopā, tiekamies Kandavā!

Būū

Būū ir dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente, kas 2021.gadā debitēja pašmāju mūzikā ar dziesmu «Siekala», kam sekoja singls «Sāku no sākuma». 2021.gada novembrī izdots debijas albums «Albūūms». Trīs no «Albūūma» dziesmām nonāca pirmajās vietās dažādos Latvijas radiostaciju topos. 2022.gada februārī Būū saņēma divas Mūzikas ierakstu gada balvas «Zelta mikrofons» statuetes – nominācijās «Debija» un «Dziesma».
Māksliniece mūzikā caur savu pieredzi runā par vienlīdzību, emocionālā intelekta attīstību, pašrūpēm, empātiju un citiem sociāli nozīmīgiem tematiem.
Būū koncertprogramma veidota tā, lai skatītājs pēc koncerta justos piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Nav noslēpums, ka Būū ar savu vieglumu un gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ programmas laikā skatītāji var iztrakoties, dziedāt līdzi un padejot.

Ozols

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no veiksmīgākajiem Latvijas hiphopa mūzikas stila pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996.gadā grupu «Fact» un «Rool Makaz» sastāvā. Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015.gadā Ozols atgriezās mūzikas apritē ar savu piekto studijas albumu «Atpakaļ nākotnē», kam sekoja vēl vairāki ieraksti. 2019. gads bija viens no veiksmīgākajiem izpildītāja karjerā: tika saņemtas trīs Latvijas Mūzikas ieraktu gada balvas, ierakstīts singls «Kūdra deg» kopā ar grupu «Latgalīšu reps». Gada sākumā Ozols piedalījās «Republikas tūrē» kopā ar hip hop izpildītājiem ansi, Edavārdi un Viņu. Vasaras galvenais notikums – «Jubilejas koncerts» – spēja piepildīt pilnas Siguldas pilsdrupas. Koncerts daudziem palicis atmiņā ar īpašu enerģiju un atmosfēru. Vasaras nogalē izpildītājs kopā ar «bītmeikeru» apvienības «Katapullt» dalībnieku Helmutu Šteinu izdeva īso albumu «Kruīza Kontroles Zēni». Gada nogalē Ozols uzstājās ar īpašu koncertprogrammu «Neona pilsētas – sāgas noslēgums». Gada nogalē saņemta arī Autortiesību bezgalības balva par dziesmu «Salauzta sirds» kopā ar Donu un Kasparu Ansonu.

rolands če

rolands če ir latviešu mūziķis, reperis un producents. Izlaidis vairākus soloprojektus, kā arī piedalījies kopprojektos «Siera Plate» ar xantikvariātu un «Banda» ar New Wavy. Kopš 2020. gada ir izdevniecības «Univesal Music Group» mākslinieks.

Biļetes nopērkamas šeit!

Komentāri

  1. Nu nekā nevar saprast, ko tad tagad pēkšņi , Tukumā čiks, bet viss notiek Kandavā ? vai tas būtu jaunais novada centrs ??

  2. Precīzi! Tas nav pēkšņi. Tukuma kultūras nams ir 0 jau gadus 15 , kas ir laiks kopš dzīvoju Tukumā un vēroju situāciju. Varētu mierīgi likvidēt šo liekēžu iestādi, neviens pat nepamanītu, jo pasākumi tāpat nenotiek, īpaši vasarā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *