Ziemassvētkos «Laima» apvieno ģimenes

Ziemas saulgriežiem tuvojoties, Latvijas šokolādes fabrika «Laima» aicina satikt savus mīļos un pavadīt svētkus kopā ar ģimeni un tuviniekiem. Lai svētku laiku varētu sagaidīt kopā arī tās ģimenes, kuras ir šķirtas, atrodoties dažādās pasaules valstīs, AS «Laima» dāvā iespēju 5 ģimenēm satikt savus tuviniekus un dalīties ar sirds siltumu šajos ģimeniskajos svētko

Ziemas saulgriežiem tuvojoties, Latvijas šokolādes fabrika «Laima» aicina satikt savus mīļos un pavadīt svētkus kopā ar ģimeni un tuviniekiem. Lai svētku laiku varētu sagaidīt kopā arī tās ģimenes, kuras ir šķirtas, atrodoties dažādās pasaules valstīs, AS «Laima» dāvā iespēju 5 ģimenēm satikt savus tuviniekus un dalīties ar sirds siltumu šajos ģimeniskajos svētkos, kad diena ir visīsākā un nakts visgarākā. Aicinām izmantot iespēju un pieteikt ģimenes, kurām nav finansiālu iespēju būt kopā šajos svētkos.

Par programmu ««Laima» apvieno ģimenes»

Ziemassvētku programma dāvā iespēju atkalredzēties piecām Latvijas ģimenēm, kas dzīvo šķirti, un kurām uz doto brīdi nav savu līdzekļu, lai svētkus pavadītu kopā, Latvijā. Akcijā var piedalīties ikviens, atklājot ģimenes aizbraukšanas stāstu. Pēc iesūtītajām vēstulēm «Laima» noteiks piecas ģimenes, kurām tiks nodrošināti ceļa izdevumi, lai šajos svētkos ģimene atkal būtu kopā.

Lai pieteiktu savu vai kādu sev zināmu ģimeni akcijā ««Laima» apvieno ģimenes», sūti vēstuli ar detalizētu aprakstu:

– situāciju kādā ir šī ģimene;

– cik ilgi ģimene nav satikusies;

– cik ļoti šī tikšanās tai būtu svarīga;

– apliecini, ka ģimenei tiešām ir nepieciešama finansiāla palīdzība ceļa biļešu iegādei.

Dalībai akcijā sūti vēstuli uz e-pasta adresi apvienogimenes@laima.lv vai pa pastu – Programmai «Laima apvieno ģimenes», AS «Laima», Sporta iela 2, Rīga, LV-1145.

Pieteikumus pa pastu vai e-pastu var sūtīt līdz 9 .decembrim (pasta zīmogs), bet izvēlētās ģimenes, kurām būs iespēja satikties Ziemassvētkos, tiks paziņotas 12. decembrī.

Svarīgi! Sūtot pieteikumu, pārliecinieties, ka ārzemēs mītošie svētku laikā varēs noformēt atvaļinājumu.

Papildus informācija internetā: www.laima.lv/apvienogimenes

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *