Agris Jansons

«Virši-A» degvielas uzpildes stacijās var saņemt sarkanbaltsarkanās lentītes

Tuvojoties Latvijas neatkarības dienai, pašmāju degvielas tirgotāja «VIRŠI-A» degvielas uzpildes stacijās (DUS) ikvienam apmeklētājam būs iespēja bez maksas saņemt sarkanbaltsarkano lentīti.

Tuvojoties Latvijas neatkarības dienai, pašmāju degvielas tirgotāja «VIRŠI-A» degvielas uzpildes stacijās (DUS) ikvienam apmeklētājam būs iespēja bez maksas saņemt sarkanbaltsarkano lentīti. «VIRŠI-A» sarkanbaltsarkanās lentītes uzņēmuma DUS klientiem piedāvā jau otro gadu. Pērn visās «VIRŠI-A» DUS par godu valsts svētkiem tika salocīti un izdalīti vairāk nekā 6 kilometri sarkanbaltsarkano lentīšu.

Arī šogad sarkanbaltsarkanās lentītes «VIRŠI-A» DUS visā Latvijā varēs iegūt līdz pat 18. novembrim. Lentītes būs pieejamas dažādos garumos un arī tradicionāli piespraužamās pie apģērba. Garākās lentītes paredzētas tieši autovadītājiem, lai valsts svētkos tās varētu piestiprināt pie automašīnas.

Anete Siliņa, «VIRŠI-A» pārstāve: „Pērn, kad pirmo reizi uzsākām dalīt sarkanbaltsarkanās lentītes, DUS klienti to ļoti novērtēja, tādēļ šo tradīciju pirms Latvijas valsts svētkiem turpinām arī šogad. Šo iniciatīvu plānojam saglabāt arī nākotnē, jo esam pašmāju uzņēmums un ar to lepojamies.”

Šogad «VIRŠI-A» DUS sarkanbaltsarkanās lentītes tika dalītas arī pirms Lāčplēša dienas, turklāt iedzīvotāju aktivitāte bijusi ievērojami lielāka nekā pērn.

Valsts svētku laikā «VIRŠI-A» DUS pircējiem būs pieejami arī dažādi citi suvenīri, aproces, auto karodziņi un citi aksesuāri ar latvisku apdruku, kas īpaši veltīti Lāčplēša dienai un Latvijas neatkarības dienai.

Tuvākās «Virši-A» DUS atrodas Tukumā, Kurzemes ielā 55, un DUS «Tukums Valdaiši» uz šosejas Rīga-Ventspils.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *