E. Pabērzs

Velorallijs Kurzemē

Visi velo entuziasti gaidīti, 15. jūnijā, foto orientēšanās sacensībās Saldū. Pasākuma dalībnieki (komandas līdz piecām personām vai individuāli) sacensībās varēs startēt divos grūtības līmeņos – dzeltenajā un melnajā maršrutā.

Visi velo entuziasti gaidīti, 15. jūnijā , foto orientēšanās sacensībās Saldū. Pasākuma dalībnieki (komandas līdz piecām personām vai individuāli) sacensībās varēs startēt divos grūtības līmeņos – dzeltenajā un melnajā maršrutā.

Dzeltenajā – tajā pēc fotogrāfijām būs jāatrod konkrēts objekts un pie tā jānofotografējas, savukārt, melnajā būs jāveic jau sarežģītāks uzdevums – pēc fotogrāfijas jāatrod objekts un pie tā jānofotografējas, veicot konkrētu uzdevumu. Dalībnieki tiks vērtēti pēc uzdevumu veikšanas precizitātes un ātruma.  Papildus tiks vērtēta arī vizuāli atraktīvākā komanda/individuālais dalībnieks.  Sacensību organizatori fiksē katras komandas individuālo starta laiku. No 10.00 līdz 12.00 reģistrēšanās.

Nepieciešamais inventārs:

Katram dalībniekam nepieciešamais obligātais inventārs- velosipēds tehniskā braukšanas kārtībā un veloķivere.

Komandas obligātais inventārs- digitālais fotoaparāts ar uzlādētu bateriju un brīvu atmiņu, vismaz viens mobilais telefons ar uzlādētu bateriju.

Pulcēšanās Saldus ezera pludmalē

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.