Attēlam ir ilustratīva nozīme

VARAM  informēs par atbalsta programmas aktualitātēm elektromobiļu iegādei 

Šo ceturtdien, 7. aprīlī plkst. 16.00, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs, Latvijas Vides investīciju fonda Valdes priekšsēdētājs Egils Zariņš, portāla Uzlādēts.lv galvenais redaktors Kārlis Mendziņš un biedrības “Auto Asociācija” prezidents Andris Kulbergs tiešsaistes publicitātes pasākumā informēs par VARAM izstrādāto atbalsta programmu elektromobiļu iegādei. 

Ministrijas izstrādātā atbalsta programma paredz atbalsta sniegšanu iedzīvotājiem jaunu vai lietotu rūpnieciski ražotu elektromobiļu iegādei un jaunu rūpnieciski ražotu spraudņa (plug-in) hibrīdauto iegādei. 

 

Viens no šī atbalsta mērķiem ir mainīt iedzīvotāju paradumus un popularizēt elektromobiļu iegādi un lietošanu, mazinot mītus un stereotipus par neērtībām to lietošanā. 

Ministrija atbalsta programmā ir ietvērusi virkni nosacījumu, lai šādu transportlīdzekļu iegāde būtu pieejama pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam, lai elektromobiļus un ārēji lādējamus hibrīdauto varētu iegādāties iedzīvotāji, kas ikdienā regulāri darba vai privātām vajadzībām izmanto automašīnas. 

Jautājumu un atbilžu sesijā piedalīsies arī Klimata pārmaiņu departamenta direktora p.i. Raimonds Kašs. Vebināru varēs vērot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas facebook lapā, komentāru sadaļā uzdodot jautājumus.  

Savukārt medijiem būs iespēja pievienoties tiešsaistei, pēc prezentācijām uzdodot jautājumus ZOOM platformā.  Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti pieteikties pasākumam, rakstot uz prese@varam.gov.lv līdz 7.aprīļa plkst. 13.00 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *