en.rian.ru

Valsts prezidenta apsveikums Skolotāju dienā

“No sirds sveicu savus un visas Latvijas pedagogus Starptautiskajā Skolotāju dienā! Sniegt atbildes uz daudzu zinātkāru prātu jautājumiem, liekot stingru pamatu viņu tālākai dzīvei – tā vienlaikus ir gan liela atbildība, gan arī iespēja rast patiesu gandarījumu, redzot atdevi no ieguldītā.”

Valsts prezidenta Andra Bērziņa apsveikums Skolotāju dienā: “No sirds sveicu savus un visas Latvijas pedagogus Starptautiskajā Skolotāju dienā!

Sniegt atbildes uz daudzu zinātkāru prātu jautājumiem, liekot stingru pamatu viņu tālākai dzīvei – tā vienlaikus ir gan liela atbildība, gan arī iespēja rast patiesu gandarījumu, redzot atdevi no ieguldītā. Ne velti mēs mūža garumā atgriežamies pie saviem mīļajiem skolotājiem, lai, satiekot viņus kaut uz mirkli, vēl un vēlreiz teiktu paldies par zināšanām, iemaņām un dzīvot prasmi.

Pateicos visiem, kuru sirdsdarbs ir nākamo paaudžu izglītošana. Lai ik dienu Jums izdodas saņemt gandarījumu par paveikto un rast iedvesmu būt par tādu skolotāju, kuru cilvēki ar apbrīnu, cieņu un pateicību atceras visu savu dzīvi.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *