Uzvel savu sniegoni!

Sniegs snieg, kūst, sasalst un atkal snieg… Un tā tas būšot vēl kādu brītiņu, tāpēc jāķer mirklis un jāuzbūvē katram savs vai ģimenes kopīgs sniegonis. Vai sniega kaķis, princese vai traks sniega vampīrzaķis. Un lai būtu interesantāk, izsludinām sniega figūru konkursu. Varat sūtīt pašu veidotus vai garāmejot nofotografētus skaistus sniega veidojumus ([email protected] parole:”sniegonis”).

Visus atsūtītos attēlus publicēsim, un gan tie, gan figūras un to veidotāji kļūs par konkursa dalībniekiem. Balvas sešu labāko vietu ieguvējiem – garantējam. Organizēsim arī skatītāju simpātiju balsojumu. Šoreiz publicējam dažus no interesantiem mūsu novados pamanītajiem objektiem.

«Neatkarīgās Tukuma Ziņas»

Komentāri

 1. Šodien ir 26. janvāris. Šī diena ir svinīga un svēta katram Latvijas iedzīvotājam. Pirms simts gadiem Latviju atzina de iure. 1921. gada 26. janvārī Antantes Augstākā padome vienbalsīgi nolēma atzīt Latvijas Republiku par starptautisko tiesību subjektu bez jebkādiem ierobežojumiem. Ir pagājis gadsimts kopš šīs svinīgās dienas. Mūsdienu Latvija ir brīva un plaukstoša valsts. Šajā svētku dienā novērtēsim mūsu brīvību. Cienīsim mūsu valdību. Mīlēsim Latviju. Leposimies ar to, ka mēs esam latvieši. Leposimies ar savu sentēvu valodu – latviešu valodu. Stiprināsim latvietību kopā. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti māla svečturī uz dzīru galda un lūgsim visvareno Pērkonu. Aizlūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – par mūsu valsti un tautu. Lūgsim Pērkona svētību no visas sirds! Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi pasargā mūsu valsti un tautu arī nākamos simts gadus! Latvju Dievi kopš senatnes ir palīdzējuši latviešu tautai. Nezaudēsim ticību sentēvu tradīcijām. Godāsim Pērkonu. Godāsim Latvju Dievus. Darīsim labus darbus. Būsim latvieši gan vārdos, gan darbos. Lai Pērkons mūs svētī! Pērkons svētī Latviju!!!
  Ar Tēvzemes mīlestību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #LatvijasRepublika #Latvija #deiure #valstiskums #patriotisms #brīvība #neatkarība #latvieši #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.