Uz sliedēm iesprūduša auto dēļ, kavējas vilciens Rīga-Tukums/Papildināts 12.55/

Posmā starp Torņakalnu un Zasulauku uz sliedēm iestrēgušas automašīnas dēļ trešdienas, 12. maija, rītā kavējas vilcienu satiksme virzienā no un uz Tukumu, aģentūru LETA informēja VAS “Pasažieru vilciens”.

“Pasažieru vilciens” informēja, ka notikuma vietā strādā operatīvie dienesti, cenšoties mašīnu, kuras īpašnieks nav uz vietas, pārvietot.

Oficiālas informācijas par to, kā spēkrats nonācis uz sliedēm vēl nav, taču, iespējams, automašīna uz sliedēm uzripojusi pati.

Sociālo mediju vietnes “Twitter” lietotājs “Vilcienstūrmanis” padalījies ar attēlu no notikuma vietas, kurā redzams nelaimīgais “busiņš”.

Aktuālā informācija: “Vilciens Nr.6413 Rīga (10.05) – Sloka (10:55) stāv st. Rīga, iespējamais kavējums ~70 min automašīnas uz gājēju pārejas dēļ.”

Kā tiek ziņots pa pusdienslaikus  “Vilcienu kustība, kurai traucēja automašīna uz sliežu ceļa posmā Zasulauks-Torņakalns, ir atjaunota. Iespējami vilcienu kavējumi jeb reisu nobīdes no grafika līdz ~pl.13iem, tāpat varētu būt neliela ietekme reisiem citās elektrovilcienu līnijās. Paldies par pacietību un sapratni!”

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.