Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uz gājēju pārejas notriec sievieti

 Kā liecina sākotnējā informācija, 14. septembrī Tukumā, Kurzemes ielā, vīrietis vadīja automašīnu „Audi A6” un uzbrauca gājējai, kura šķērsoja ceļa braucamo daļu pa gājēju pāreju. Negadījumā sieviete guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Tāpat  14. septembrī Kandavā kāda sieviete vadīja automašīnu „Volvo V60”, būdama alkohola reibumā (2,12 promiles), kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

 

Komentāri

 1. Brīnums, ka tik maz vēl notriec. Āksti, kas izlec mašīnu priekšā ar katru dienu paliek aizvien vairāk! Cilvēciņiem ir galvā iesprūdusi doma, ka viņi ir nemirstīgi, un mašīna var nobremzēt 1-2 metros.
  Un nevajag man te di..t par gājēju priekšrocībām! Tādi di…ji jau daudzi guļ kapiņos! Nu nevar auto apstāties uz sitiena, ja viens idiots izdomā raut pāri ceļam neskatoties..nu nevar.

 2. Vadītāji paši ir loši,Tev ir jāparedz,ka cilvēks var iet pāri gājēju pārejai! Nevajag nesties aplī taisni,kā daudzi šumaheri to dara,zinu,jo pats dzīvoju blakus. Nav nekādi attaisnojumi,šoreiz 100 procenti audi aklā šofera vaina! Pāreja ļoti labi pāredzama,jābūt aklam,lai neredzētu pāreju ar cilvēku,un vēl nav ziema,vēl neslīd. Tādiem šoferiem ir pašiem jāstaigā ar kājām! Ļoti daudzi šoferi baidās apstāties pie pārejām,jo laikam nemāk uzsākt.

  1. Vadītājam jāparedz…..labi teikts!!!Visiem,vienkārši,ir jāuzmanās.Gājēji lai izlien no saviem telefoniem, vai novelk kapuces,vismaz,krustojumos vai pie pārejām un tāpat vadītājam.Nav jau Tukums tik liels,ka nepaspēs aizbraukt,var jau bišķi piebremzēt kad redz kustību pie pārejas.

 3. Gājējiem pašiem jāpārliecinās par drošību. Taču to daļu autovadītājus gribas piekaut….kam satiksmes noteikumi ir svešs jēdziens.
  Un vēl kas,tos ,,tirgus” variantus (satiekās un trin mēli) pie gājēju pārejas vajadzētu diezgan smagi sodīt….

  1. Man nācās sastapties ar vēl labāku situāciju- kaut kāda alternatīvi apdāvināta indigo māmiņa ar ratiņiem stāv pie gājēju pārējas un stumj ratus uz priekšu, es apstājos, lai viņa var iet pāri, bet šī neiet un savus ratus rausta uz priekšu un atpakaļ.
   Tad nu es uzpīpināju un uzkliedzu , vai nu iet pāri, vai vācas prom no gājēju pārejas.

 4. Pilsētā pie visām gājēju pārejām vajag “guļošos policistus” – šoferi ir nagliji un slinki lai stātos (lielākā daļa) diemžēl!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.