Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ūdensvīra laikmetā ieejot…

Šodien, 21.decembrī, mēs esam liecinieki diviem īpašiem, astronomiski – astroloģiskiem notikumiem.

12.02 Saule ieiet Mežāža zīmē, kas nozīmē gan Ziemas Saulgriežus jeb seno tradīciju Ziemassvētkus, gan jauna astroloģiskā gada sākumu. Mūsu senči šajā dienā veica dažādas rituālus un zīlēšanu, savukārt astrologi pēc planētu stāvokļa Saulgriežu brīdī mēdz sastādīt prognozes nākamajam gadam.

Otrs astroloģiskais notikums ir daudz unikālāks par ikgadējiem saulgriežiem, – tā ir divu Saules sistēmas lielo planētu – Jupitera un Saturna konjunkcija jeb vizuāla saplūšana, kas dažādos zvaigžņotās debess punktos vērojama reizi 20 gados, abas planētām veidojot šķietami vienu, ļoti spožu objektu. Konjunkcijām ir tendence atkārtoties vienas un tās pašas stihijas Zodiaka zīmēs, līdz reizi 200 gados stihija tiek nomainīta. Šogad sākas jauns 200 gadu cikls, kad abas planētas, apvienojot savas enerģijas, aiziet no “zemes” stihijas un aktivizē “gaisa” stihiju, nonākot Ūdensvīra zīmē. Vēl pēc 200 gadiem notiks pāreja uz “ūdens” stihijas Zodiaka zvaigznājiem.

Bet tas vēl nav viss… Ir vēl kāds cikls šim planētu savienojumam, kas arī notiek 2020. gada Ziemas saulgriežos. Proti, 800 gadu cikls, kad konjunkcija atgriežas tajā pašā stihijā. Tāpēc vairums astrologi visai vienprātīgi uzskata, ka šī diena iezīmē ļoti svarīgu pavērsienu visas cilvēces attīstībā, – ieiešanu Ūdensvīra laikmetā.

Jaunajā ērā mēs varam sagaidīt lielāku cilvēku vēlmi pēc brīvības, sociālā taisnīguma, vēlmi pēc jaunas kārtības un likumiem. Mainīsies kolektīvās vērtības, aizvien lielāku nozīmi piešķirot intelektuāliem sasniegumiem, mākslai un informācijas apmaiņai. Varam piedzīvot lielus sociālus satricinājumus un globālas pārmaiņas, jaunus līderus, apvērsumus un revolūcijas. Turpināsies strauja tehnoloģiju attīstība, un varam sagaidīt brīnumainus zinātniskus atklājumus, kas pavērs durvis jaunai, cerams, labākai pasaulei.

 

 

Komentāri

 1. Nemanot ir pienākuši Ziemas saulgrieži. Šodien, 21. decembrī, ir gada garākā nakts un īsākā diena. Ziemas saulgriežu diena ir īpaša. Senču spēks ir sasniedzis savu pilnību. Atcerēsimies savu sentēvu pagānisko ticību. Godāsim savus svabados senčus. Pieņemsim senču pagānisko mantojumu. Pieņemsim Latvju Dievus savās sirdīs. Tieši ticība Latvju Dieviem ļāva mūsu tautai izdzīvot jebkurā krīzē un pārvarēt dažnedažādas grūtības. Caur ticību Latvju Dieviem stiprināsim latvietību. Ziemas saulgriežos noliksim cienastu par godu Latvju Dieviem uz svētakmeņa. Šajā svētajā dienā ziedosim kaut kripatiņu sava laika Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Dziedāsim latvju dainas un godāsim Latvju Dievus. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Dzīvosim draudzīgi! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
  Svētīgus Ziemas saulgriežus mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētkalniņa [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Skolnieciņš #svētbirzs #svētmežs #svētavots #svētupe #svētezers #svētkalniņš #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #tradīcijas #latvietība #latvieši #brīvība
  P.S. Svinēsim piesardzīgi ģimenes lokā. Svinēsim svētkus droši, neapdraudēsim citus.

 2. Ir pienākuši ilgi gaidītie Ziemas saulgrieži. Senču spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šajā laikā, kad ir gada garākā nakts un īsākā diena, notiek brīnumi. Tieši Ziemas saulgrieži ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievu svētību visam nākamajam gadam. Saulgriežu dienā Latvju Dievi ir īpaši labvēlīga visiem, kas viņiem tic. Latvju Dievi ar prieku uzklausīs mūsu lūgšanas un piepildīs mūsu velmes. Tāpēc lūgsim visvarenos Latvju Dievus – mūsu Radītājus un latvju zemes aizstāvjus. Lūgšana Latvju Dieviem: «Visvarenie Latvju Dievi, mēs jūs pielūdzam un slavējam! Visvarenie Latvju Dievi, mēs jūs pielūdzam un slavējam! Visvarenie Latvju Dievi, mēs jūs pielūdzam un slavējam! Es lūdzu jūs, Latvju Dievi, ak manu senču aizstāvji! Es lūdzu jūs, Latvju Dievi, kā savas zemes mantinieks! Es lūdzu jūs, Latvju Dievi, ar visu savu sirdi un garu! Palīdziet man piepildīt manus sapņus un sasniegt manas ieceres. Atvairiet no manis nelaimes un nelabvēļus. Dāvājiet man spēku iet pa dzīvi ar staltu stāju. Dariet manu dzīvi laimīgu un mierpilnu. Kļūstiet par maniem aizstāvjiem, visvarenie Latvju Dievi. Es pieņemu jūs savā dzīvē. Sargājiet manu dzimtu tāpat kā es godinu jūs. Lai godāti tiek Latvju Dievi kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir.». Lūgšana Latvju Dieviem palīdzēs katram no mums atbrīvoties no raizēm, kreņķiem un nelaimēm. Lūgšana Latvju Dieviem padarīs mūsu dzīves priecīgākās un līksmākas. Latvju Dievi mūs vienmēr uzklausīs, jo mēs esam Dievu bērni. Latvju Dievi mūs mīl. Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
  Ar Latvju Dievu viedumu, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Skolnieciņš #svētbirzs #svētmežs #svētavots #svētupe #svētezers #svētkalniņš #Senpokaiņi #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #sentēvi #rituāli #tradīcijas #latvietība #latvieši #brīvība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *