Tuvojas starptautiskā club dance konkursa atlases kārtas

Festivālā «Erots 2013» 23. februārī notiks iespaidīgs un enerģisks pirmā starptautiskā club dance konkursa «Club Dance Queen & Club Dance King 2013» lielais fināls, kurā par uzvaru cīnīsies dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Vācijas.

Festivālā «Erots 2013» 23. februārī notiks iespaidīgs un enerģisks pirmā starptautiskā club dance konkursa «Club Dance Queen & Club Dance King 2013» lielais fināls, kurā par uzvaru cīnīsies dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Vācijas. Janvārī un februārī Latvijas reģionos notiks konkursa atlases kārtas, kurās ir aicināti piedalīties 18 līdz 28 gadus jauni puiši un meitenes.

Konkursā var piedalīties jaunieši (18 līdz 28 gadi), kuri vēlas demonstrēt savu club dance dejotprasmi. Dalību konkursā var pieteikt divās kategorijās: profesionāli dejotāji un dejotāji amatieri. Gaidīts ir ikviens dejotājs, kurš klubu mūzikas pavadījumā vēlas demonstrēt savu dejas prasmi, stilu, seksualitāti un plastiku. Konkursa mērķis ir atklāt jaunus club dance stila dejotājus, izcelt talantīgākos, kā arī sekmēt pieredzes apmaiņu un sadarbību ar izklaides industrijas pārstāvjiem. Savam priekšnesumam dalībnieki var izvēlēties sev atbilstošāko club dance stilu – no hip-hop, house vai break līdz waacking vai go-go stilam!

Dalība konkursā ir bez maksas.

Kā notiek reģionālās atlases kārtas? Reģionālajās atlases kārtās piedalās visi pretendenti, kas piesakās dalībai konkursā. Katrs dalībnieks konkursā piedalās ar vienu priekšnesumu – club dance dejas improvizāciju klubu mūzikas pavadījumā. No katras reģionālās atlases kārtas katrā kategorijā tiek izvēlēti 4 labākie dalībnieki (1 meitene un 1 puisis profesionāļu kategorijā un 1 meitene un 1 puisis amatieru kategorijā), kas varēs piedalīties konkursa reģionālajā finālā. Latvijas reģionālais fināls notiks 22. februārī Ķīpsalas hallē.

Konkursa reģionālās atlases kārtas Latvijā:

Daugavpilī, klubā «Moskva» – 1. februārī

Rīgā, klubā «Larocca Revolution» – 8. un 9. februārī

Ogrē , klubā «Bermuds» – 15. februārī

Liepājā, klubā «Big7» – 16. februārī

Piecas dalībvalstis, lieliski priekšnesumi, draugu atbalsts un dalība konkursa finālā festivālā «Erots 2013» – parādi savu dejotprasmi plašai auditorijai, laimē vērtīgas balvas un ļaujies piedzīvojumam!

1. vietas ieguvēji – «Club Dance Queen  2013» un «Club Dance King 2013» – katrs balvā saņem apmaksātu 11 dienu ceļojumu divām personām uz Horvātiju.

1. vietas ieguvēji – «Club Dance Princess 2013» un «Club Dance Prince 2013» – katrs balvā saņem 100 latu dāvanu karti ceļojumam ar autobusu.

Deju skola dāvās bezmaksas meistarklasi konkursa dalībniekiem

Bezmaksas club dance deju stila meistarklasi deju skolā «Leona» konkursa dalībniekiem piedāvā horeogrāfe Jekaterina Novokreščenniha, kura ir piedalījusies TV šovā «Dejo nost» un «Latvijas Zelta talanti». Club dance nodarbībās horeogrāfe dalīsies ar savu pieredzi un padomiem, lai palīdzētu ikvienam spert soli tuvāk uzvarai!

Meistarklases notiks 26. janvārī 16.00 un 2. februārī 16.00. Nodarbību ilgums – 1 stunda. Apmeklēt meistarklasi var ikviens konkursa dalībnieks, kurš ir reģistrējis savu dalību konkursa mājaslapā un aizpildījis reģistrācijas anketu.

Konkursa finālā katrā kategorijā tiks izvēlēti 2 uzvarētāji – puisis un meitene, kas iegūs titulus Club Dance Queen un Club Dance King (profesionāliem dejotājiem) un Club Dance Princess un Club Dance Prince (amatieriem). Konkursa balvu fonds sastāv no naudas balvas, ceļojuma, diplomiem un piemiņas dāvanām, specbalvām, kā arī kontraktiem jeb iespējām uzstāties prestižos naktsklubos Vācijā un Šveicē.

Dejotāji, kas piedalīsies atlases kārtās klubā «LAROCCA REVOLUTION», un labākie dejotāji, kuri tiks finālā, saņems īpašu pārsteigumu no skaistuma skolas – bezmaksas meikapu un frizūras.

Ieeja pasākumā un dalība konkursā no 18 gadiem!

Lai pieteiktos deju konkursam, aizpildiet reģistrācijas anketu konkursa mājaslapā. Pieteikuma anketas tiek pieņemtas līdz 7. februārim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.