Noslēgušās «Prāta spēles»/Precizēts/

Lielais Fināls ir noslēdzies un noskaidroti šī gada erudītākās komandas statusa ieguvēji  – Latvijas kauss 2019, kā izrādās, dosies uz Stendi, jo uzvaras laurus plūkusi komanda «Stende2», kas vietu finālā ieguva pateicoties uzvarai Tukumā! Savukārt pēc mēneša «Latvijas kauss 2019» atgriezīsies Tukuma pašvaldībā, lai priecētu apmeklētājus.

Kopumā FINĀLĀ starp labākajām 26 Latvijas komandām, kas izcīnīja savu vietu Pusfinālā,  tikās dalībnieki no šīm Latvijas pilsētām – Madona, Limbaži, Alūksne, Valmiera, Tukums, Olaine, Saulkrasti, Jūrmala, Carnikava, Jelgava, Dobele, Ikšķile, Lielvārde, Smiltene, Aloja, Rīga, Salaspils, Balvi. Noslēgumā 1. vieta komanda «Stende 2», kas pārstāv Stendi 2. vieta – «Sfinksa», Rīga
3. vieta – «Draugos ar putniem», Olaine. Sveicam visas pilsētas un komandas, kas piedalījās un ceram, ka Prāta Spēļu tradīcijas aizvien turpinās attīsties visā Latvijā!
Kopumā projekta piedalījās vairāk kā 320 komandas, to apmeklēja vairāk kā 16000, kuri uzticējās mums visiem, tika nobraukti vairāk kā 6000 km , viesojāmies 27 pilsētas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.