LETA

Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolotājai Tijai Kalniņai pasniegts Triju Zvaigžņu ordenis /FOTO/

18. novembrī Rīgas pilī ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru, ieceļot par ordeņa kavalieri, tika apbalvota Tukuma Raiņa ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Tija Skaidrīte Kalniņa.

18. novembrī Rīgas pilī ar Triju Zvaigžņu ordeņa V šķiru, ieceļot par ordeņa kavalieri, tika apbalvota Tukuma Raiņa ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Tija Skaidrīte Kalniņa. Apbalvojums skolotājai piešķirts par pašaizliedzīgo mūža ieguldījumu izglītības, kultūras un sabiedriskajā darbā un jauniešu patriotiskajā audzināšanā. Dienu iepriekš viņu sveica savā skolā – Raiņa ģimnāzijā.

Tija Skaidrīte Kalniņa izglītības darbā nostrādājusi 64 gadus, no kuriem savā pēdējā darba gadā mācījusi mazos pacientus slimnīcā. Skolotāja vaicāta, ko novēlētu Latvijai dzimšanas dienā, teic, ka viņa ir optimiste un vienmēr domājusi, ka būs labi: “Latvijai es novēlu Saules mūžu. Es novēlu gaišākus laikus – lai mums būtu stingra nostāja un brīvības sajūta – ka esam brīvi no visiem; lai mums nav jādomā, ka mums ir kaimiņš, kas tīko pēc Latvijas, vai jāuztraucas, ko katrs par mums domā – lai mēs esam stipri un brīvi latvieši savā Latvijā!”

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 21. novembra, numurā ŠEIT!

1 thought on “Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolotājai Tijai Kalniņai pasniegts Triju Zvaigžņu ordenis /FOTO/

  1. Skolotāja Tija Kalniņa Tukuma slimnīcas bērnu nodaļā, slimajiem bērniem mācot latviešu valodu, nostrādāja 18 gadus. Lielāko daļu no šiem 18 gadiem darbu skolā savienoja ar darbu slimnīcas bērnu nodaļā. Pēdējos darba gadus, kad Valstī mainījās likumdošana un vairs nevarēja saņemt gan algu, gan pensiju, skolotāja Tija Kalniņa slimnīcas bērnu nodaļā strādāja brīvprātīgi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.