Tik daudz skaista un noderīga!

Jau trešo gadu pirms Ziemassvētkiem Kandavas aktīvie pensionāri dienas centra telpās rīko īpašu tirdziņu. Arī šogad piedāvājumu klāsts bija gana plašs un daudzveidīgs.

Jau trešo gadu pirms Ziemassvētkiem Kandavas aktīvie pensionāri dienas centra telpās rīko īpašu tirdziņu. Arī šogad piedāvājumu klāsts bija gana plašs un daudzveidīgs.

Visplašākajā izvēlē bija adījumi: rakstainas zeķes, cimdi, koši, krāsās saskaņoti adījumu komplekti (cimdi, zeķes, šalle), kā arī ērtas, siltas adītās čībiņas. Kādā stendā varēja iegādāties pašdarinātus mīkstus dekoratīvos spilventiņus un ķeblīšu pārvalkus, kā arī noaustus grīdas celiņus. Lielu pircēju piekrišanu izpelnījās praktiskās, galdā liekamās dārza veltes – sīpolu saišķīši, ķiploku galviņas, ķirbji un, protams, Ziemassvētku galdā ceļamie pelēkie zirņi. Arī medus burciņa brīnišķīgi noderēs gan pašu saimei, gan vērtīgai un veselībai noderīgai dāvaniņai.
21. decembrī pircējiem bija iespēja iegādāties arī kurzemnieku iecienītos sklandraušus un vitamīniem bagātās lielogu dzērvenes, kuras šurp atvedusi Elmas kundze no Dundagas.
Pensionāru pasākumu aktīvā organizētāja un līdzdalībniece Vera Lauva priecājās, ka šogad pieaugusi pensionāru aktivitāte, jo tirdziņā iesaistījās ne tikai pazīstamās kandavnieces, bet arī dalībnieces no novada pagastiem. Pārrunājot šī gada Ziemassvētku tirdziņa norisi, viņas jutās apmierinātas. Ieguvēji bija visi – kā pirkt, tā arī pārdot gribētāji. Kopīgas sarunas raisot, kundzes nolēma nākamgad pircēju labad mainīt tirdziņa darba laiku, proti, divas dienas tirdziņu atvērt pēcpusdienās. Un vēl – pavasarī, kad sāksies dārza darbi, sarīkot pavasara tirdziņu, piedāvājot pašu izaudzētus stādus un sēklas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *