«Supernova 2019» par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā cīnīsies arī Samanta Tīna

Pavisam neplānoti, pēc divu gadu pauzes, Samanta Tīna piedalās «SUPERNOVA 2019» ar dziesmu «Cutting the Wire», 26. janvārī, pulksten 21.25 uzstāsies 1. konkursa pusfinālā, «Latvijas televīzijā». 

Pavisam neplānoti, pēc divu gadu pauzes, Samanta Tīna piedalās «SUPERNOVA 2019» ar dziesmu «Cutting the Wire», 26. janvārī, 21.25 uzstāsies 1. konkursa pusfinālā, «Latvijas televīzijā».

Tīna: “Šī dziesma ir ,mana! Noteikti! Beidzot! Paldies Lisbee Stainton un Arnim Račinskim par šo kopdarbu, šķiet esmu sadzirdēta, kas ir tas, kā vēlos, lai skan, un kas ir tas, kas mani raksturo un par ko man ir ko teikt. Šī dziesma, neatkarīgi no sekmēm konkursā, tiks iekļauta manā koncertprogrammas repertuārā un dzīvos ilgi gan Latvijā, gan Lietuvā. Jau nevaru sagaidīt, kad varēšu kāpt uz «SUPERNOVAS» skatuves 26. janvārī! Tiekamies! Būs forši!”

Dziesma tapusi dziesmu rakstīšanas nometnē «Riga Live 3» astoņu stundu laikā, sanākot kopā trīs nepazīstamiem un dažādiem cilvēkiem. Rezultāts ir patīkams pārsteigums mums pašiem – jauna dziesma, jauni draugi – vai var vēl labāk?

 

Ar konkursa dziesmu iespējams iepazīties ŠEIT=>

Komentāri

 1. Liela enerģija. Dziesma spēcīga. Daudz vēl jāstrādā.
  Netiek galā ar intonāciju.
  Frizūrā par daudz lakas. Pēc galvas kratīšanas salakotās matu šķipsnas neglīti un nekārtīgi sakrīt nevietās. Izskatās kā no gultas tikko izkāpts.
  Tērps bija katastrofāls. Bikses briesmīgas. Topi arī kā no sekenkenda. Vajadzētu ieklausīties Ralfa- vīrieša redzējumā.
  Vajag kaut ko ne tik puicisku.
  Kaut ko smalkāku. Īsus svārciņus. Lai redz smukās kājas. Tas varētu novirzīt klausītāju uzmanību no šķībās intonācijas.
  Lai veicas!

 2. Man patika, nebija ne mirkli garlaicīgi, un patika arī matu purināšana.Dziesma intresanta, lai veicas!
  Un te nu ir, katram savs favorīts un ja neiegūst nekādu vietu, tad sāk atkal apliet ar dubļiem.

 3. Nav nekāda Lietuvas pilsone! Ja viņa tur dzīvo, jo tur viņu vairāk klausās , kā mēs te, to taču drīkst, vai ne? Pārstāvēs Latviju, ja tiks uz Eirovīziju. Ko arī viņai beidzot novēlu.
  Ko tad neuztraucāties, kad Risoto dziedāja?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.