Skolu reitingā iekļuvušas Tukuma vidusskolas un Pūres pamatskola

Ata Kronvalda fonds ir noteicis jauno, 2019./2020.mācību gada skolu reitingu “Lielā Pūce”. Skolu reitingu veido, balstoties uz skolēnu rezultātiem valsts un atklātajās olimpiādēs, skolēnu zinātniskās biedrības konferencēs un citās valsts mēroga zinību sacensībās. „Lielās Pūces” mērķis ir sekmēt skolu aktivitāti skolēnu talantu attīstīšanā un dot vecākiem objektīvu informāciju par skolu pieredzi un/vai iespējām talantīgo skolēnu spēju izkopšanā.
Šogad reitingā ir iekļautas 30 valsts ģimnāzijas, 66 “lielās” skolas un 91 “mazās” skolas.

No mūspuses skolām reitingā iekļuvušas: Tukuma Raiņa ģimnāzija, kura «Lielo skolu» grupā ir 14. vietā; Tukuma 2. vidusskola – 44. vietā; «Mazo skolu» grupā dalītā 50.-59. vieta – Pūres pamatskolai.

Jāpiebilst, ka «Mazo skolu»  grupā reitinga augšgalā nemainīgi pirmā ir RTU Inženierzinātņu vidusskola, kurai seko Rudzātu vidusskola, Daugavpils Saskaņas pamatskola, Mežciema pamatskola, Špoģu vidusskola.

Valsts ģimnāziju skolu grupā ir iekļautas 27 no 28 skolā. Reitinga augšgalā ir iekļuvušas Rīgas valsts 1.ģimnāzija, Āgenskalna valsts ģimnāzija, Ventspils Valsts 1. ģimnāzija, Rīgas valsts 2. ģimnāzija, Rīgas Valsts vācu ģimnāzija.

«Lielā Pūces» pasniegšana plānota šī gada augustā vienlaikus ar labāko skolotāju godināšanu, kas ieguldījuši visnozīmīgāko darbu talantīgo skolēnu attīstībā. Ata Kronvalda balvas ceram tradicionāli pasniegs Valsts prezidents Egils Levits, Ata Kronvalda fonda padomes priekšsēdētāja Iveta Ķestere un fonda prezidents Henriks Danusēvičs.

Komentāri

  1. Vai Raiņu ģimnāzija kaut jad saņems valsts ģimnāzijas statusu?
    Visās citās provincēs piem. Talsos Dobelē ir, bet Tukumā nav!

  2. Negribas žulti laist, bet…Direktore runā gari , tukši, apžmiegtā kleitā. Uzacis, vienas briesmas, ne direktorei.
    Nav intelektuāla direktora, tāpēc nav rezultātu.

  3. Nu, nu…uzacis… Tas tiešām ir intelekta rādītājs! Tikai ne jau direktores, bet gan komentētāja…nu tiešām – zemāks par grīdlīsti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.