SIA “Tukuma slimnīca” informē, ka no 3. jūnija tiek atjaunoti pilnībā visi medicīnas pakalpojumi.

No 29. maija jau tiek sniegti plānveida pakalpojumi dienas stacionārā, no 3.jūnija tiks veiktas plānveida īslaicīgās operācijas un notiks medicīniskās komisijas. Vienlaikus, tāpat kā līdz šim, jāievēro stingri piesardzības pasākumi. Lai nodrošinātu atsevišķu un drošu pacientu plūsmu, pacientiem jāierodas stingri pēc pieraksta laika, jālieto vienreizējās maskas un jāievēro distancēšanās.

Lai novērstu apmeklētāju pieplūdumu medicīnisko komisiju laikā, lūgums pieteikties reģistratūrā pa tālruni 63122209. Darba devējiem, kam paredzams lielāks skaits darbinieku obligātās veselības pārbaudes komisijai, lūgums laicīgi iesniegt sarakstu un saskaņot apmeklējumu laikus.

Papildus informējam, ka no 1. līdz 30. jūnijam Terapijas nodaļas darbinieki atrodas ikgadējā atvaļinājumā. Šajā laikā nodaļas personāls atgūst spēkus nākamai sezonai, bet saimniecības daļa sakārto nodaļas telpas pacientu uzņemšanai. Jūnija mēnesī terapeitiskā profila neatliekamos pacientus apkalpos Neiroloģijas un hronisko slimību nodaļas personāls un Dr. Sanita Kaminska. Jau šobrīd vērojams pacientu pieplūdums, tāpēc lūgums gan pacientiem, gan ģimenes ārstiem izturēties ar sapratni, ja vietu trūkuma dēļ hronisko slimību ārstēšanu var nākties pagaidīt līdz jūlijam, kad ar pilnu jaudu strādās abas nodaļas.

Jūnija mēnesī pārējais slimnīcas personāls strādās ierastajā režīmā – uzņemšana 24 stundas diennaktī, traumatoloģijas, ķirurģijas un pediatrijas nodaļa strādās pilnā apjomā.

Gada pirmajos mēnešos uzņemšanā pēc palīdzības bija vērsušies 2857 pacienti, no tiem ar saaukstēšanās simptomiem – 320, no kuriem 125 pēc tam ārstējušies mājās, 195 stacionārā. Kopā šajā laikā slimnīcā ārstējušies 1133 pacienti. Uz Covid-19 kopā veiktas 305 analīzes, no tām 50 tika veiktas darbiniekiem. Nevienam no slimnīcas darbiniekiem un slimnīcas pacientiem analīzes nav uzrādījušas Covid-19.

Informācijai – pacients, kurš vērsās pēc ambulatorās palīdzības un viņam uzrādījās pozitīvs Covid-19 tests, ārstējas mājās ģimenes ārsta uzraudzībā un viņam noteikta karantīna.

Komentāri

  1. Informēt jau var, bet vai ir speciālisti, kas strādās. Ļoti bieži nākas braukt uz Rīgu, jo te nav kvalificētu speciālistu, vai ja ir, tad tie strādā dažas stundas, pieraksts ir garš.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.