«Sējēja 2020» balva – SIA «Lestene»

Šodien, 7. oktobrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notika lauksaimnieku vidū prestižākās balvas «Sējējs» laureātu apbalvošanas ceremonija. Un nominācijā «Gada lauka saimniecība» galveno balvu šajā konkursā saņēma SIA «Lestene». To saimniecības vadītājam Egilam Seņkānam pasniedza aktieris Jēkabs Reinis.

Viņš arī iepriekš bija viesojies saimniecībā, lai piedalītos nominanta video vizītkartes izveidē, un atzinās, ka Lestenē redzētais viņu pamatīgi pārsteidzis: ”Aizbraucu uz Lesteni, apstājos norādītajā vietā pie «Rimi» noliktavu lieluma angāriem un sāku lūkoties apkārt, kur te tā kūtiņa, kur tās pāris gotiņas un kūts aromāts?!”

Jāpiebilst, ka šogad startam konkursā tika izvirzītas vēl divas mūsu novadu saimniecības – kā «Gada uzņēmums pārtikas ražošanā» Tukuma novada Slampes uzņēmums «Abavas dārzi» un arī Engures novada Smārdes zemnieku saimniecība «Eglāji» kā «Ģimene lauku sētā».

Slēgtajā pasākumā, kam interesenti varēja sekot līdzi Zemkopības ministrijas facebook lapā, piedalījās tikai organizatori, nominanti un viņu īpašie sveicēji. Kā pirmās Valsts prezidents Egils Levits pasniedza balvas par Mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Tās saņēma zinātnieks Antons Ruža un ilggadējais Zemkopības ministrijas darbinieks Valdis Dzenis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.