Savā attīstībā un darbībā esam gājuši tikai uz priekšu!

Taujāts par padarīto aizvadītajā gadā, SIA «Kandavas ceļi» direktors Ivars Marašinskis saka: "Savā attīstībā un darbībā esam gājuši tikai uz priekšu!"

Taujāts par padarīto aizvadītajā gadā, SIA «Kandavas ceļi» direktors Ivars Marašinskis saka: "Savā attīstībā un darbībā esam gājuši tikai uz priekšu!"

I. Marašinskis:

– Pagājušajā gadā paveikto darbu apjoms ir ievērojams. Pieaudzis arī strādājošo skaits. Pieprasījums pēc mūsu uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem ir plašs. Ikdienā uzņēmuma pārziņā ir pilsētas ielu un ietvju uzturēšana, gādājam arī par novada pašvaldības teritorijā esošo autoceļu uzturēšanu. Aizvadītajā gadā daudzviet pilsētā gājēju ietvēs tika ieklāts jauns bruģa segums: Jelgavas ielā, iepretim pastam un pie avota ūdens ņemšanas vietas Kūrorta ielā. Lai pakalpojumus veiktu kvalitatīvi, nepieciešami gan zinoši darbinieki, gan atbilstoša tehnika. Pagājušajā gadā iegādājāmies vēl vienu autogreideri, divus busiņus, daudzfunkcionālo mini ekskavatoru, kas ir īpaši ērts un parocīgs darbu veikšanai pilsētā. Ziemas apstākļos nepieciešamības gadījumā šo mazgabarīta tehniku piesaistīsim arī gājēju celiņu tīrīšanas un uzturēšanas darbos.

Daudz remontēti ceļi. Matkules pagastā izbūvēts ceļš Ploči-Puķes, vairākās vietās novadā veikti sīkāki ceļu remonti, bet atsevišķu novada ceļu posmos atjaunoti grants segumi. Neizbraucamu ceļu novadā pašreiz praktiski vairs nav.

Daudz pasūtījumu uzņēmums veic arī ārpus novada teritorijas. Mūsu objekti atrodas ne vien Tukuma, bet arī Talsu rajonā.

Šogad pilsētā nopietni būs jāmaina ielu apmales, jo tās savu laiku jau sen nokalpojušas.

Tiesa, ņemot vērā ekonomisko situāciju valstī kopumā, arī mēs neesam pilnībā pasargāti no inflācijas žņaugiem, bet, lūk, uz galda mapītē sakopotas iepriekšējā gadā aizsākto un šajā gadā piedāvāto darbiņu tāmes. Tātad veicamā darba apjomi ir plaši. Dažkārt piedāvājumi pat pārsniedz reālās iespējās! Atliek vien strādāt!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *