Samanta Tīna ieradusies Roterdamā un aizvadījusi pirmo mēģinājumu uz Eirovīzijas skatuves

Vēlā pirmdienas vakarā dziedātāja Samanta Tīna un Latvijas delegācija ieradās Roterdamā, kur šodienas pēcpusdienā aizvadīja pirmo mēģinājumu uz 65. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa lielās skatuves.

“Uzkāpjot uz lielās Eirovīzijas skatuves, biju tik aizkustināta, ka acīs saskrēja asaras – es sapratu, ka šis mirklis, uz kuru esmu gājusi tik daudzus gadus, ir bijis tā vērts, es esmu laimīga! Jūtos tik pateicīga par šo iespēju un spēcīgo komandu, kas ir man līdzās,” pirmajos iespaidos dalās Samanta Tīna.

Samantas Tīnas skatuves tērpu veidojis Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis. “Skatuves tērps, kurā Samanta piedalās konkursā, ir sievišķīgs, elegants, dīvisks, ja tā var teikt. Sākotnējā ideja par Samantu kā kareivīgu būtni mēģinājumu procesā transformējās maigākā tēlā. Dziesma vēsta, ka katra sieviete ir karaliene, un katrai ir dažādas šķautnes – gan kareivīgā, gan romantiskā. Skatuves tērpos spēlējamies ar zaļo krāsu un dažādiem fasoniem. Samantas tērpa īpašākais akcents ir cimdi ar mirdzošām pērlīšu bārkstīm, kas paspilgtina kustības – īpaši kroņa uzlikšanu uz galvas. Otrs īpašais akcents ir kaklarota, kas simbolizē sievietes varenību un kurai iedvesmojāmies no Ēģiptes un senajiem laikiem, kad dievietes un karalienes kakls parādīja viņas statusu un varenību,” stāsta skatuves tērpu autors.

Priekšnesuma laikā uz skatuves kopā ar Samantu Tīnu redzēsim arī bekvokālistes Kitiju Blūmu, Unu Danielu Aizgali un Paulu Saiju. Latvijas delegācijas sastāvā Roterdamā strādā arī priekšnesuma TV režijas konsultants Juris Matuzelis un skaņu režisors Krišjānis Geidāns. Samantas Tīnas grima un frizūras veidošana uzticēta grima māksliniecei un matu stilistei Janai Kozlovai.

Seko Eirovīzijas TV šovam LTV1 tiešraidēs un LSM dienasgrāmatā

Kopumā šogad  konkursā piedalās 39 dalībvalstis. Finālisti tiks noskaidroti divos pusfinālos, kas notiks 18. maijā un 20. maijā. Samanta Tīna konkursā uzstāsies 2. pusfinālā ar 15. kārtas numuru. Šajā pusfinālā piedalās arī pārstāvji no Sanmarīno, Igaunijas, Čehijas, Grieķijas, Austrijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Serbijas, Gruzijas, Albānijas, Portugāles, Bulgārijas, Somijas, Šveices un Dānijas. Savukārt 19. maija vakarā notiks ģenerālmēģinājums, kuru vērtēs arī starptautiska žūrija. Izšķirošā cīņa par uzvaru šī gada starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā norisināsies lielajā finālā 22. maijā.

 • Abus konkursa pusfinālus un finālu varēs vērot LTV1 tiešraidē.
 • Eirovīzijas aktualitātēm un Samantas Tīnas gaitām Roterdamā var sekot arī sabiedrisko mediju portālā LSM: https://www.lsm.lv/temas/eirovizija/

Komentāri

 1. Lai Samantai veicas!
  Tukumnieki ir spēcīgi un mērķtiecīgi.
  Rīgu valda tukumnieks,valsti arī tukumnieks.Ir vēl daudzi citi.
  Lai tukumniecei veicas Erovīzijā!
  Samantiņ,mēs tev ticam!

 2. Meitene talantīga, bet ….Ja visam pa priekšu neietu zvaigžņu slimība smagā formā , tad būtu ok.

  Eirovīzija sapratīs to trako teksta domu…
  P.S. paldies tērpu autoram,kurš apģērba puspliko meitēnu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.