Normunds Mežiņš

Samanta Tīna devusies uz Afganistānu, lai Latvijas karavīriem sniegtu koncertus

Šodien, 4. novembrī, uz Afganistānu devās tukumniece, dziedātāja Samanta Tīna (Samanta Poļakova), lai Lāčplēša dienas pasākumu noskaņā ar diviem koncertiem Mazarišarīfā viesotos pie Latvijas kontingenta karavīriem.

Šodien, 4. novembrī, uz Afganistānu devās tukumniece, dziedātāja Samanta Tīna (Samanta Poļakova), lai Lāčplēša dienas pasākumu noskaņā ar diviem koncertiem Mazarišarīfā viesotos pie Latvijas kontingenta karavīriem.

Samanta Tīna uz Afganistānu devās ar bundzinieku Ediju Šimiņu, skaņu režisoru Imantu Cīruli, dīdžeju Mareku Daini un grupas menedžeri Kristiānu Kaktiņu.

Mūziķu viesošanās pie Latvijas karavīriem Afganistānā ir kļuvusi par tradīciju. Šogad veiktajā aptaujā karavīri bija izteikuši vēlmi klātienē vērot tieši Samantas Tīnas koncertus.

Komentāri

  1. Veiksmi, Tev Samantiņ! Prieks par tevi, viena no šī brīža labākajām dziedātājām Latvijā!

    1. Ir jau labi, bet ne labākā Latvijā. Ja būtu redzējuši un dzirdējuši Jūrmalas pilsētas sezonas noslēguma koncertu, tad varējāt vērtēt objektīvāk. Koncerts bija ļoti labs. Tur dziedāja Jolanta Gulbe un vēl dažas Latvijā mazāk pazīstamas dziedātājas, no kurām Samanta bija visvājākā(kā dziedātāja), lai gan viņu nenoniecinu. Viņai vajadzētu vairāk pilnveidoties.

  2. ceru ka, tev izdosies samantiņ ja tev izdevās uzvarēt okartes skatuvē tad arī uzvarēsi vai būsi forša kā tur

  3. Veiksmi un izturibu shajos augstas bistamibas pakapes – Talibu kaujas laukos.
    lai skan tava balss un rada prieku NATO kareivju sirdis.Tureshu Ikshki!!!!!

  4. Bombijet tagad mani nost, bet uzskatu ka vinja slepkavas isklaides!Jo tie kam par karoshanu maksa algas ir slepkavas!Un ne kadas patriotiska raksturs idejas tur neredzu!Kapec Samantai zemessardzes Tukuma bataljonam neuzdziedat?Dziedi tiem kuri dzimteni sarga!

  5. Uzdziedi algotņiem, tie labi maksā. Nav ko dziedāt par velti Lācplēša dienā Tukumā. Lasi H.Poteru, aizbrauc vēl pie jeņķiem un krāj punktus ASV pilsonībai;). 20 gadi nebija veltīgi, lai tu saprastu savu piederību un parādītu kur tava dzimtene!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *