Sākušies Tukuma novada svētki

Vakar, 11. jūlijā, Tukuma svētku «Precību spēles 2019» pirmā diena, sākās ar diviem interesantiem koncertiem – vispirms Durbes pilī uz romantisku kamermūzikas koncertu «Franču mūzikas programma» aicināja soprāns Baiba Renerte un pianiste Ilze Kundziņa, bet Tumes kultūras namā norisinājās «Draudzības koncertā», kurā kopā ar Tumes jaukto kori, deju kolektīvu «Solis» un sieviešu vokālo ansambli «Kansoneta» uzstājās vokālais ansamblis «Imeri» no Khoni pašvaldības Gruzijā.

Vakar, 11. jūlijā, Tukuma svētku «Precību spēles 2019» pirmā diena, sākās ar diviem interesantiem koncertiem – vispirms Durbes pilī uz romantisku kamermūzikas koncertu «Franču mūzikas programma» aicināja soprāns Baiba Renerte un pianiste Ilze Kundziņa, bet Tumes kultūras namā norisinājās «Draudzības koncertā», kurā  kopā ar Tumes jaukto kori, deju kolektīvu «Solis» un sieviešu vokālo ansambli «Kansoneta» uzstājās vokālais ansamblis «Imeri» no Khoni pašvaldības Gruzijā.

Savukārt šovakar, 12. jūlijā, 21.00 Brīvības laukumā notiks oficiālā svētku atklāšana ar koncertu «Par satikšanos», kam sekos zaļumballe, ko spēlēs Ventspils senioru bigbends un DJ Lejasmeijers.

Svētku programmu skatiet šeit!

Komentāri

  1. mani kaimiņi tā arī vakarvakarā darīja – sēdēja savā mauriņā uz dārza krēsliem un laida pa apli brūnu dziru,kam uzdzēra kolu! Nekur pat jāiet nebija!

  2. 12.07. pauzera plavas. Palika kauns par sveetku rezisoriem, kas organizeeja gruzinu ansambla koncertu pie patuksha laukuma,, pie skatuves ap 40 cilv. un apkaart pa krogiem kaadi 20. vajadzeeja centraa, kur cilveeku bij trisreiz vairaak. gruziniem likaas, ka mums pie vienas vietas ko vinji dzied un no kurienes. citreiz pasaakumi jaataisa paardomaataak. un galvenais, ka ntz bija mineets, ka sveetki izmaksaas 150 000. daarga aparatuuras ire u.t.t. pec maniem aprekiniem sveetki izmaksaa ap 80 000. jo es zinu, cik kas izmaksaa. nu labi, varbuut 100 000 ar visu viesu eedinaasanu u.t.t. bet ne 150 000

  3. Balvu novada sveetkiem budzets ir 50 000, ari 3 dienu garumaa un piedalaas dazaadi makslinieki, ari populaari. kapec Tukumaa tik vienu reizi vasaraa taisa kautko? kaa citaas pilseetaas Talsos, Kuldiigaa, Salduu, Dobelee u.t.t, kur pilseetas budzets ir mazaaks un arii uznjeemumi mazaak, var noorganizeet vasaraa pasaakumus katru treso nedeelju un pie tam interesantus, bet Tukumaa tik vienu reizi vasaraa un par baigo summu. KNABAM darbs.

  4. Pasākums visuma ir labs, pilsēta ir visādi pasākumi, tirdziņi uzstājās sadraudzību pilsētu kolektīvi u.t.t. Bet jautājums kuram vakara galvenajā koncertā vajag aicinat to Ozolu un Eilandu? Tas vakara koncerts ir tikai tīņiem???
    Kāpēc nevar paaicināt ko Labāku, tā lai visiem gada gājumiem ir labs svētku noskaņojums. Pilsētā penšuki ar Menuetu, Pauzeru pļavās Tīņi ar saviem elkiem. Atceros 2 gadi atpakaļ bija super ballīte, kur bija Bermūdu divstūris un citi. Jau pagājušo gadu par to tika runats, ka saaicina tos Lētos nepopulāros (šovu) dalībniekus un domā ka super pasākums. Ir tacū Latvija arī daudz citu dziedātaju.

  5. jabrauc uz kuldigu, sabili, dobeli, saldu. tur biezi ir visaadi pasaakumi, labi paardomaati un visaam gaumeem. Tukumaa uz leetajiem izpildiitaajiem taisa lielus otkatus.

  6. Kad Tukumā beigsies lielummānija? Pilsētas svētki obligāti jārīko trīs dienas un drudžaini jāgudro, kā šīs dienas jēgpilni aizpildīt? Turklāt par tik milzīgām summām. Tā vien izskatās, ka Tukumā svētkus diemžēl spēj sarīkot vien reizi gadā, ja vien tos var nosaukt par svētkiem…

  7. Tukumam dzīve iet tik uz augšu! Veiksmi visiem darba rūķiem!Liels, liels liels paldies par svētkiem un ieguldīto darbu! To sapratīs tikai tas, kurš pats ir piedalījies vai arī kaut ko labu dzīvē noorganizējis! TUKUMS RULLĒĒĒĒĒĒ!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.