Sākusies reģistrācija erudīcijas konkursam «Zvaigžņu klase»

Jauno tehnoloģiju zinātājs Kristaps Skutelis aicina: “Nāc un piedalies! Erudīcijas konkurss komandām «Zvaigžņu klase» ir tieši tev! Visiem zinātkārajiem, tehnoloģijas mīlošajiem, “filozofiem” un “prātvēderiem”! Vēlaties pārbaudīt savas zināšanas dažādos mācību priekšmetos un uzzināt, cik erudīti esat?

Jauno tehnoloģiju zinātājs Kristaps Skutelis aicina: “Nāc un piedalies! Erudīcijas konkurss komandām «Zvaigžņu klase» ir tieši tev! Visiem zinātkārajiem, tehnoloģijas mīlošajiem, “filozofiem” un “prātvēderiem”!

Vēlaties pārbaudīt savas zināšanas dažādos mācību priekšmetos un uzzināt, cik erudīti esat? Vai jūs interesē neparasti fakti, pārsteidzošas likumsakarības un vienkārši atrisinājumi? Vai modernās tehnoloģijas ir jūsu otrs labākais draugs? Ja atbildes ir “JĀ!” un esat 5. līdz 9. klašu skolēni, tad apgāds «Zvaigzne ABC» aicina būt aktīviem un piedalīties erudīcijas konkursā komandām «Zvaigžņu klase»!

«Zvaigzne ABC» jau ceturto reizi izsludina pieteikšanos erudīcijas konkursam komandām «Zvaigžņu klase» 5. līdz 9. klašu skolēniem. Konkurss norisināsies 3 kārtās. Reģistrācija konkursam sākas 2013. gada 21. oktobrī.

Konkursa mērķis ir veicināt skolēnu interesi par mācību priekšmetiem, padziļināt skolā iegūtās zināšanas un izmantot dažādus uzziņas avotus un tehnoloģiskos risinājumus mācību procesā. Konkurss norisināsies trīs kārtās, divās vecuma grupās: 5. un 6. klašu skolēniem un 7. līdz 9. klašu skolēniem. Dalība notiek komandā, kuras sastāvā ir 2 līdz 5 skolēni. Viens no komandas dalībniekiem tiek izvēlēts par savas komandas kapteini. Konkursā var piedalīties vairākas komandas no vienas klases, kā arī no vienas skolas.

Fināla spēle notiks klātienē. Finālam kvalificējas 5 komandas (katrā klašu grupā: 5. un 6. klašu grupā un 7. līdz 9. klašu grupā) – viena no katra reģiona (Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Latgales, Rīgas). Konkursa uzvarētāju paziņošana notiks 2014. gadā pēc finālspēles.

Konkursa kopvērtējuma galvenā balva ir mācību gada noslēguma ceļojums uz Stokholmu ar «Tallink» kuģi, kā arī «Zvaigzne ABC» dāvanu kartes, bet 1. l[īdz 3. konkursa kārtas godalgoto vietu ieguvēji saņems dažādas veicināšanas balvas.

Lasi, uzzini, pētī un eksperimentē, lai sagādātu sev neaizmirstamu piedzīvojumu!

Sīkāka informācija par konkursu «Zvaigžņu klase» mājaslapa: www.zvaigznuklase.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.