Sāk skatīt pašvaldības policistu Siliņa un Lacberga krimināllietu

3. martā Tukuma rajona tiesā tiesneses Karīnas Kazārovas vadībā sāka skatīt krimināllietu, kurā apsūdzība par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu izvirzīta bijušajiem Tukuma pašvaldības policistiem – vecākajam kārtībniekam Guntim Siliņam un kārtībniekam Mārcim Lacbergam. Viņiem izvirzīta apsūdzība par to, ka 2007. gada 14. janvārī savas dežūras laikā viņi ārpus pilsētas izveduši tukumnieci Ernu Hauku un atstājuši bezpalīdzīgā stāvoklī, neraugoties uz sievietes psihisko stāvokli un to, ka viņa bija alkohola reibumā, kā arī zemo gaisa temperatūru (+1,65°). 15. janvārī sieviete tika atrasta mirusi.

3. martā Tukuma rajona tiesā tiesneses Karīnas Kazārovas vadībā sāka skatīt krimināllietu, kurā apsūdzība par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu izvirzīta bijušajiem Tukuma pašvaldības policistiem – vecākajam kārtībniekam Guntim Siliņam un kārtībniekam Mārcim Lacbergam. Viņiem izvirzīta apsūdzība par to, ka 2007. gada 14. janvārī savas dežūras laikā viņi ārpus pilsētas izveduši tukumnieci Ernu Hauku un atstājuši bezpalīdzīgā stāvoklī, neraugoties uz sievietes psihisko stāvokli un to, ka viņa bija alkohola reibumā, kā arī zemo gaisa temperatūru (+1,65°). 15. janvārī sieviete tika atrasta mirusi.

Cietusī pieprasa 100 500 latu kompensāciju

Kā atzina prokurore A. Bite, ar savām darbībām valsts amatpersonas G. Siliņš un A. Lacbergs apdraudējuši Latvijas Republikas Satversmē noteiktās cilvēka tiesības uz dzīvību. Apsūdzība par šo noziedzīgo nodarījumu tiek izvirzīta pilnā apmērā un ir pierādīta.

Aizdomās turamie tiek tiesāti pēc Krimināllikuma 317. panta «Dienesta pilnvaru pārsniegšana» otrās daļas: "Par valsts amatpersonas izdarītām tīšām darbībām, kas acīmredzami pārsniedz valsts amatpersonai ar likumu vai uzliktu uzdevumu piešķirto tiesību un pilnvaru robežas, ja tās izraisījušas smagas sekas vai ja tās saistītas ar vardarbību vai ar vardarbības piedraudējumu, vai ja tās izdarītas mantkārīgā nolūkā, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz divsimt minimālajām mēnešalgām, atņemot tiesības ieņemt noteiktus amatus uz laiku no viena gada līdz pieciem gadiem vai bez tā."

Savukārt cietusī Sandra Hauka no tiesājamajiem pieprasa morālo kompensāciju Ls 100 500.

Izskatīšanu pārtrauc

Jāpiebilst, ka tiesā tika uzklausītas triju liecinieku liecības, vēl trīs nebija ieradušies. Apsūdzēto puses advokāts Oskars Rode norādīja, ka, ņemot vērā lietas materiālus, uz tiesu būtu uzaicināmi vēl trīs liecinieki.

Prokurore un cietušās puses advokāte Māra Burve pret jaunu liecinieku uzaicināšanu neiebilda, vien norādīja, ka būtu bijis pareizi tiesu par to informēt agrāk, lai šos lieciniekus varētu uzklausīt šajā sēdē. Tā kā tas nebija izdarīts, lietas izskatīšana tika pārtraukta.

Lietas vēsture

Atgādinām, ka pagājušā gada 14. janvārī tukumniece Erna Hauka tika atrasta guļam mājas pagalmā Tukumā, Pils ielā 4. Pašvaldības policijas inspektore Inga Jonāne (viņa tiesā liecināja) izsauca pašvaldības policistus – G. Siliņu un M. Lacbergu, kas todien dežurēja un kas E. Hauku aicināja sēsties mašīnā un aizbrauca. Pēc tam kļuva zināms, ka viņi sievieti izveduši ārpus pilsētas un aptuveni divus kilometrus aiz pilsētas robežas, zemes ceļa Tukums-Smārde malā atstājuši.

Tā kā sieviete atrasta mirusi, bet pēc liecībām varēja pieļaut, ka pašvaldības policisti bijuši šajā notikumā iesaistīti, viņiem izvirzīja apsūdzību.

Kā tiesā atzina E. Haukas meita Sandra Hauka, viņa par notikušo uzzinājusi no savas paziņas, kura savukārt stāstu par E. Haukas nāvi dzirdējusi no pašiem apsūdzētajiem – pašvaldības policistiem, kas pie viņas dzēruši kafiju un šo gadījumu pārsprieduši.

***

Komentāri

 1. Pagaidīšu tiesas lēmumu…
  Pieprasītās sumas lielums man nav saprotams.
  Pēc tā gadījuma,kad policijas darbinieks draudot ar specvienības izsaukšanu,piesējās reliģiskās organizācijas literatūras izplatītājam pie "Rimi" ,sapratu,ka Tukuma policija slikti pārzin Latvijas satversmi.
  Tajā pašā laikā nespēj nodrošināt kārtību veco cilvēku mājā Jauntukumā un jauniešu bandas ārdīšanos blakus esošo māju kāpņu telpās.

 2. Kā cietusī var pieprasīt kompensāciju,ja ir citos medību laukos.
  Varbūt cietušās radinieki?
  Vispār runā,ka tā sieviete esot bijusi izcila provokātore un bendējusi nervus daudziem ar savu galēji agresīvo izturēšanos,rupībām un citām ilgstošām agresivitātēm. Savu likteni viņa ir izprovicējusi. Tiesai tas būtu jāņem vērā.
  Protams tiesību sargi nekādā mērā nedrīkst tiesāt paši. Bet tiesas ar savu mīkstsirdību veicina linču tiesas….

 3. Nez kāpēc man stāv atmiņā, ka šī kundze nebija vienīgā, kas toziem nosala. Var jau būt ka vienu gadījumu pierādīt bija vienkāršāk un varbūt tie pārējie arī bija tikai sagadīšanās, bet nu bīdīt idejas ka cilvēks, ko nogalina POLICISTI, pats pie tā ir vainīgs…

 4. leonam48.kā teica viens vecs klasiķis- meklējiet rakstos.nu paņemiet kādu grāmatiņu un palasiet vai internetā meklējiet, kas var būt cietušais lietā. kas attiecas uz pieprasīto naudas summu, laikam doma ir tā, ka jāprasa ļoooti daudz, tad kādu trešdaļu varēs dabūt. Erna, lai viņai vieglas smiltis, bija liela dancotāja un dziedātāja, Tukuma viņu zin vēl no 80iem gadiem, kad viņa ar garo bizi zivju kafejnīcā traukus vāca.provokātore viņa bija tādiem kā tu. a tā dažreiz uz nerviem krita , dažreiz ne

 5. Peonai. Paldies par informāciju.
  Varbūt man nepareiza informācija par viņas dzeršanu un ālēšanos.
  Varbūt,viņa nomira no aknu vai sirds vainām. Nebija pat mīnusi…

 6. Tu pamēģini pārģērbties par čigānu, palūdz lai tevi aizved tā patālāk mežā un tad paskaties, kas no tā sanāks. Taisni tagad arī vari pamēģināt, arī nav nekādu mīnusu…

 7. Ko Jūs te apspriežat?
  Ir konstatēts fakts,ka policija kārtējo reizi pārkāpusi savas pilnvaras.Un nevis,vai kundzei garšojis grādigais.Vēljovairāk,lai viņa ar savu bizi darītu da jebko!

 8. Nesaprotu, kapēc tā kundze prasa 100,000ls, viņa pati ir iesaistīta daudzos kriminālos gadījumos, to ko viņa ir darījusi viss tagad nāk atpakaļ

 9. Gribētu zināt Sandras Haukas repliku un viņu drauģelu repliku, par M.Liepas, piekaušanu, un palīdzības nesniek;šanu, kura rezultātā M.Liepa gāja bojā.

 10. vai tik Erna pati nebija SLEPKAVA?!!! cik jaunas dveseles ir samaitajusi pati sandara??? Kur skatas policija????

 11. Cerams ka pati sandra stāsies tiesas priekšā, un atbildēs likuma priekšā, cik avīzē bija lasāms tad viņa jau ir sodīta par nārkotiku pārdošanu, un māc man šaubas ka vai viņa vēl nenodarbojas ar kādām nelikumībās, policijai tai sievietei vajadzētu pastiprinātu uzmanību pievērst.

 12. Dzirdēts ka viņa kādam čalītim esot smagi draudējusi, lai tas neliecinātu policijā, nezinu kā īzstenībā ir, cerams ka tie policisti nebūs vainīgi, lai veicas viņiem tiesā.

 13. Nav ticami tas ka policisti to Ernu ir labrātīgi veduši uz mežu, varbūt Erna pati palūdza viņiem lai aizved, jo viņai jau ar to galvu bija tā pašvakāk

 14. par pieprasiito kompensaaciju skan smiekliigi.tad kad maate piedzeerusies pasaakumos plivinaajaas pa centru,tad meitai viņa neintereseeja,tad vienmeer policijai bija jaaukleejaas ar viņu,bet nu tiesaa drošvien ņaudees,ka bez maates dziivot nevar.

 15. Protams ka pīkstēs, un tēlos un melos cik uziet, kompensāciju redziet viņai vajag, lai samaksā pati kompensācijas tiem cilvēkiem kuriem darījusi pāri

 16. Sandra jau ar cilvēks ir, var prasīt 100 500. Lasīt viņa laikam māk, tad skaitīt noteikti arī. Pašvaldības policistus man žēl, kas varēja zināt, ka šitā iznāks. Taču ja padomā-citā tiesā tiko iedeva 9. gadus, tauta kliedza, ka par maz, vajag nāves sodu vai mūža ieslodzījumu. Kas tagad citādi? Kur nekrofīlās tautas griba? Vēl neviens neraksta, ka par nāvi pienākas nāve. Erna jau arī ir cilvēks.

 17. ar jāpiekrīt tiem, kas par to, ka Sandra par māti zinis nelikās. Un vēl par dažiem citiem arī..

 18. atradušies gudrīši kā iebraucējs, džamals, kas laikam pēc sevīm spriež par to, ka savus vecākus nepieskata- bērniem par savu vecāku grēkiem nav j;aatbild un vecākus tie neizvēlas- kad ar pašu tuviniekiem kas traģisks notiksies, tad gan runa cita būs

 19. un tiem mazvērtības kompleksu māktajiem saracēņiem pagonos par sev dotās varas aplamu lietošanu pret nevarīgiem cilvjiem maximālu kroņa maizi ar parašas cienīgiem apstākļiem visu tukumnieku vārdā novēlam un lai vēl atceramies, ka ap to pašu vietu, kur Ernu, un laiku tur vēl vienu tukumnieku atrada nosalušu, kurš no Tukuma nekad ārā negāja…

 20. Nu kas tā par meitu ir ko, ka šitā māti novest no ceļa ko, kapēc tad viņa lietoja grādīgos, tas viss pateicoties meitai,tākā policisti te vispār nav pie vainas.

 21. Tiešām nāk smiekli par to kompēnsāciju, man gan jāpiekrīt džmalam, bleidam, asterikam.

 22. Vaitad viņas var nosaukt par cilvēku,viņa jau nav cienīga uz šo vārdu pretendēt lopi pat tādi nav

 23. Dots devējam atdodas, padomājiet tak ,nav tak viņa svētā aitiņa ,narkotikas un tā tālāk, viss kriminagēnais nu kas ir tā pa sievieti,un tā kompensācija nav pamatota, necik viņai nepienākas 0 ,tā lūk

 24. Saigaidīsim tiesas spriedumu,domāju ka policisti nav vainīgi,un ko var prasīt kompensāciju tik ātri, ja tiesa nav pierādijusi policistu vainu, te liekas ka interese tai sievietei ir tikkai par naudu, nevis māti, man traģiski bojā gāja tēvs citu cilvēka vainas dēļ, un es nekādu kompensāciju neprasīju, jo kur tad tas cilvēks to naudu var ņemt.

 25. Redz,maz kurš atcerās,ka Erna pirms gadiem 7-9 Tukumā ar nazi nodūra nevainīgu vīrieti,kas…bija izvedis vakarā pastaigāties savu suni.Jo sievišķim neesot paticis,ka sunīts rej…Dievs,kā saka nava mazais bērns,visu atcerās.
  Toreiz par šo gadījumu rakstīja Tukuma ziņas un Latvijas centrālie laikraksti.

 26. a par to viņa savu atsēdēja un nemaz tik viennozīmīgi nevar teikt, ka tā tik viņas vaina- tas vīrietis vairaikkārtīgi šamējo bija izprovocējis uz agresiju- un ko tad sievišķim darīt, ne jau ar plikām dūrēm labi noaugušam mužikam pretīm stāties- tā ka labāk klusu cietiet, ja maz ko ziniet!!!

 27. Ē, ja mēs visus slepkavas uzkatīsim par cilvēkiem ,tad tas nozīmē ka mēs esam degradējušies, nevienam nav dota atļauja nogalināt cilvēku, bet erna nogalīnāja, vajag stingrākus likumus mūsu valstī, mūža ieslodzījumu vai nāves sodu, un nav tak tie policisti vainīgi

 28. gladiators, a kā tu zini, ka viņi nav vainīgi? Tavuprāt ļaunie citi policisti/izmeklētāji vienkārši apmelo nabaga krietnos kāviņustursauca?

 29. Ernai bij traks liktens. Tas arī par viņas bērnu, bet ne Sandras likteņiem domājot. Erna par cilvēka noduršanu dabūja kaut kādus gadus, atsēdēja 5-7 apmēram un tagad pa Tukumu drasēja jau gadus 5. Kompensāciju jau ar piesaka un skata tiesā. Nez kā tas prasījums pamatots, ja zin attiecības.

 30. Kas tad tagad kad aizved cilvēku uz mežu ,tas jau skaitās noziegums, varbūt tā erna pati palūdza aizvest, he smiekli nāk, kā tie policisti varēja zināt ka viņa karoti noliks, no tādas dzeršanas kā viņa dzēra ,var nomirt jebkurā vietā

 31. Par Liepu – Sandra Hauka un viņas civilvīrs, iespējams, arī darījumu partneris narkotiku izplatības lietās Medelis ir pagaidām galvenie liecinieki lietā par palīdzības nesniegšanu Marekam Liepam, kas pirms nu jau, šķiet, pāris gadiem tika nosists Celtnieku ielā. Policistu notiketais formulējums – Liepa peč vieglu miesas bojājumu saņemšanas nomiris pats, jo noslīcis savās asinīs. Tagad lieta ir atmesta atpakļa, izmeklētājs – cits. Lietas būtība: gribēdami atriebties Mareka brālim, Medelis un vēl pārītis sitēju no mugurpuses uzbruka Marekam, piekāva viņu līdz nāvei un atstāja guļam. Pēc tam, atgriezušies notikuma vietā, Medelis ar Sandru atgriezās, apvēla Liepu uz muguras un paziņoja ātrajiem… Liecības ir mainījuši visi, tai skaitā policisti… Medelim esot sava ”spalvainā” roka…Bet Liepu ģimene šito mākslinieku dēļ ir pilnībā izpostīta – ne māte, ne brālis nevarēja atgūties, brālis nesen nositās, māte pat nevar par Mareku saņemt kompensāciju kā cietusī

 32. Bāc nu re, vēl narkotiku dīleri, POLICIJA PASTIPRINĀTU UZMANĪBU ŠAJAI NECILAJAI ĢIMENEI, būs jāraksta vēstule uz rīgas prokaratūru lai paseko šai narkotiku perēklim

 33. gladiators – varu tikai atkārtoties – pārģērbies par čigānu vai bomzi (lai būtu garantēti droši, ka tevi neviens uz stopošanu nepaņems) un tad palūdz kādam aizvest tevi uz to mežu tā patālāk. Un mobiļņiku norauj pirms tam norauj podā un maizītes līdzi nepaņem.

 34. A par Hauku un poličiem. Uz tiesu vajadzēja aiziet – esot bijusi forša lieciniece, Sandras druška, kas arī puišus nodeva. Izlasiet uzmanīgi, ko meitietis saka – ”dzēra kafiju” (kā tad, kafiju viņi pie šīs māsiņas dzēra…dežūras laikā! Un tā esot bijusi parasta lieta!) un arī lielījās, kā Hauku uz mežu aizveduši…Pēc tam, ja kas šitai lieciniecei poliši arī draudējuši ar to, ka atņems bērnu..Un tiešām bija jau vēl viens vīrietis, kuru tāpat izveda, tikai laikam vairs liecinātāju nav…
  Starp citu, par Siliņu – laikos, kad pilsētā bija tikai trīs municipāļi, viņš bija viens no tiem diviem, kas esot darbojušies kā reketā – ierodas, teiksim, pie večuka, kam zālīte pie mājas paaugusies, un pieprasa – maksā ragā Ls 2, ja ne – būs sods par 5 vai Ls 10! Apmēram tā tās lietiņas kārtotas…

 35. Tapēc jau medelis sēž mājās un ar kājām nekur neiet bails ka pats dabūs pa bieti kad būs viens mērkaķis tāds, un viņš vēl liecinieks , īstā vieta tam māksliniekam aiz restēm ar visu savu hauku, dīlēri nolādētie, dzīvo tik uz cita nelaimes rēķina

 36. Nu medelis un hauka nevar būt tai lietā liecinieki, jo viņi tak ir tie kūdītāji un darītāji, viņiem jābūt apsūdzētajiem ar

 37. [Kas tad tagad kad aizved cilvēku uz mežu ,tas jau skaitās noziegums]

  Ja cilvēks tev nav lūdzis viņu aizvest uz mežu, tad tas IR noziegums. Gan sīks. Ja cilvēks tādēļ ir miris, tad uzreiz pavisam nopietns – slepkavība bez iepriekšēja nodoma. Un šito tēmu var easy izvērst tālāk – iesist kādam pa muti, sīks noziegums, iesitīsi drusku neveiksmīgāk vai sasistais izrādīsies ne ar ideālu veselību un atstiepsies – un tu atkal paaugstinies par slepkavu un saņemsi, piemēram, 9 gadus.

  VAJAG DOMĀT PAR SEKĀM PIRMS VISPĀR KAUT KO DARA!!

 38. Ko tu tur jurist gvelz, un ja ir palūgusi aizvest, ko tad tu teiktu, teisa lems kā būs, bet pati vainīga ,nevajag izaicināt likteni

 39. te lielākā daļa komentētāju to izbijušo, savu arodu piesmējušo mentu drauģeļi nolasījušies- nu ķērušies pie galējiem līdzekļiem- tukšas ķengāšanās masu saziņas līdzekļos (tik lai neaizmirst, ka pastāv Krimināllikumā 158.pants par goda un cieņas aizskaršanu un par tā esamību arī Sandra zin un cerams, ka gatavo jaunu prasību tiesā šajā sakarā), jo laikam jūt, ka pie parašas viegla dzīve nebūs… komentētāji nokaunējušies būtu- cepuri nost Sandras priekšā par tās uzņēmību, jo bez viņas uzstājības un iesnieguma policija šo kā kārtējo nekriminālo nāves faktu būtu norakstījusi tjem boļe, ka savējie iesaistīti

 40. Es itin nemaz neattaisnoju poličus – ir dzirdēts, ka tā bijusi regulāra prakse bomžikus un citus dzerstiķus, par kuriem cilvēki intensīvāk sūdzas, izvest ārpus pilsētas; esot pat noteikta vietiņa Smārdes pagasta teritorijā (šķiet, ka gan Hauka, gan Dzeguze, tas ir – viņu mirstīgās atliekas, arī tur atrastas…)
  Bet…ko gan tiem poličiem darīt, ja pie mumsim jau, ja nemaldos, otro gadu kā nav atļurbenes, bet tā sauktā pilsētas patversme ir ar noteikumiem – dzērušus neņem, pa dienu neņem un vismaz pāris mēnešu gadā tā iestādīte ir slēgta…
  A juridiski pus vai trešdaļjuristam taisnība

 41. Nu ja tu novelc cepuri sandras priekšā nost, tad jau tev tās LIETIŅAS ar ir pazīstamas , ja tā aizstāvi, SKATIES VĒL KA NO VIŅAS KĀDU UZ KĀDU PUSMILJONU TIESĀ NEIESŪDZ, kā saka par morālo kaitējumu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 42. To tiesa nolems ir vainīgi vai nav, bet fakts ir tāds, ko prasa kompensāciju ka pati piekauj ar drauģeļiem cilvēku un nesniedz palīdzību, un ja tagad iesniedz pret viņas sūdzību cietušā čalīša ģimene, ko tad, tad varēs meklēt entos tūkstošus, un ko teiksi advokāt, kad piekauj barā un aizmūk, un nesniedz palīdzību, kura rezultātā cilvēks mirst!

 43. Un Haukas ģimeni arī man ir žēl. Sitās, tiešām sitās tie čigāniņi, baigos apstākļos dzīvo. Erna jau ne kādu tur vienkāršu garāmgājēju nožmurīja, bet tā kā māsas vīru, kas māsu pamatīgi dauzīja; visi jau mājās Ernai nebija, ne velti arī jaunākā meita ir smagi slima, bet… Vairums čigānu jeb, kā tagad saka, romu vīriešu jau nestrādā, bet izdzen darbos sievas; kad Ernu ielika cietumā, viņas bērnus izlika uz ielas, tas nekas, ka visamz divi bija nepilngadīgie un turklāt slimi.Arī tagad viņi dzīvo avārijas mājā ar caurām sienām, tur ir tuberkuloze un mazi bērni…Nu, kurš viņus darbā ņems… Tā nu viņi iemanās kulties, ”tirgojas”, tā teikt…

 44. Kāda tuberkaloze, un māja ar caurumiem, tad pastāsti tuvāk ar ko viņa tirgos, ļoti gribās zināt, viņa ir vesala kā rukts

 45. He nu te laiž tagad viņai vēl tuberkaloze, he he he, jāsmejas ,skrien kā stirna pa pilsētu , un mājai viņai nav nekādu caurumu, bet droši vien ritīgs cūku stallis

 46. dragon
  ko tu te murgo par to piekaušanu sagrozītus faktus- cik zināms, tad tur notika reāls abpusējs kautiņš- viens uz vienu, ko vēlējās abi, tik viens reāli prātiņu bija aizlējis, un kur bija otram zināt, ka šis sava dzēruma dēļ pats ar saviem izdalījumiem aizrīsies…un vispār tam galīgi nav sakara ar šo lietu MUDAK!!!

 47. draivers
  a ja mājā neesi bijis, tad pēc sava midzeņa nespried- reāli pie viņas kā pie čigāniem viss spīd un laistās un no viņas var pamācīties daudzi latvieši, kā par saviem bērniem cīnīties un gādāt- daudzajām bāriņtiesas vizītēm pat nebija kur piesieties pēc apmelojošo sūdzību no skauģu puses, pārbaudīšanas

 48. Ko jūs te strīdas tiesa tak turpinās, piekrist varu tiem kas neatbalsta kompensācijas pieprasīšanu, jo man liekas kā tā nav pamatota, un smieklīgi jau tomēr ir , ka cilvēks pieprasa kompensāciju kad pati ir iesaistīta apšaubīgos darījumos un darbiņos, secinu ka cilvēkam kaunu izjūta ir zudusi uz visiem laikiem

 49. darugs
  nu ja- pēc tava šausmīgā teksta saprotams, ka tu kaunu nejūti par tām drausmīgajām kļūdām, jo laikam raksti pēc principa, kā māku- tā maunu, tas ir, cik klases garāmskrienot apguvu, tā arī rakstu:))

 50. Eh jāmācās man ir par tiesnesi kļūt, tad gan te trūktos tie ,kā saka tirgotāji, un negribētos ticēt vai ir jāmācās latvijas cilvēkiem no viņas, lai iemācīties par tirgoni būt,banāli bet fakts, ka no viņas ne godīgumu, ne cieņu ,un ne gūdrību neiemācīsies,

 51. cilvēks
  tu gadienā ar darugu vienā palīgskolas klasē negāji, ka tik daudz kļūdu vienā teikumā ielaidi…un "gūdrību" jau nu "točna" tik no tevis var iemācīties

 52. Es tevi saprotu skolotāj, laikam taisnība jums pie sirds nu nekādi neiet, žēl man jūs

 53. Dievs nav mazais bērns, viņš visu redz, un tie kas pārkāpj robežu ,paradīzē netiek, tapēc būsim iecietīgi, un neņēmsim piemēru no šiem rakstiem, jo cik cilvēku tik viedokļu, un miers jums , mūsu Latvijas likumdošana gan jau tiks galā, un palūgsim dievu par traģiski gājušiem cilvekiem, kas ir pieminēti šajā diskusijā.Āmen.Un lai dievs jūs sargā.

 54. Tā Erna jau ar bija galīgā pālī, un tapēc jau atdeva galus, dzert mazāk vajadzēja, un te jau rodas jautājums, kapēc viņa lietoja tik daudz alkaholu, vai tapēc ka laba dzīve bija, kā te raksta daži, ja jau meita ir tik laba, kapēc tad nepalīdzēja savai mātei

 55. Šai lietā jau vēl pierādas tas ,ka meita nav likusies ne zinis par savu māti, jo visu ,kā izrādās uzzina no paziņas, vaitad meita nevārēja ņemt pie sevis māti dzīvot , vai kādā slimnīcā ievietot, ja zināja ,ka viņai ar galviņu nav kārtībā, un lieto vēl grādīgos,te jau parādās fakti ,ka meita nav rūpējusies, par savu miesīgo māti, un tiesai tas ir jāņem vērā izskatot pieprasīto kompensāciju

 56. Vispirms vecais jautājums – ko tad īsti dara policija??Vēl jau uz mežu tika aizvests Dzeguze, šo lietu arī būtu jāizskata? Un kā ar kompensāciju viņa dēliem un sievai?

 57. Un kā tad ar Dzeguzi, kurš ari tika atrasts pie Milzkalnes? Un kas viņu tur "Izmeta" …….tie paši pašvaldības policisti? Ko mēs zinam?

 58. dragonam. Tuberkuloze ir Sandras brālim…Un par to skriešanu un spriņģošanu – dilonim ir tāda raksturīga pazīme, pirms miršanas cilvēks tāds kā sārtākiem vaigiem paliek un reizēm arī ir fizisks un emocionāls pacēlums, vēsture liecina – mākslinieki un rakstnieki šādā stāvoklī radot izcilus darbus, tos tā kā par gulbja dziesmām sauc – jo pēdējie…

 59. dragonam. Nu par to kompensāciju un mātes-meitas rūpēm. Sandra tiešām par saviem bērniem ļoti rūpējas un sitas, kā māk un var. Ar uzsvaru uz pēdējiem vārdiem! Sava rakstura, slimības un laikam jau ļauna liktens dēļ mamma, dzīva esot, viņai neko vis nepalīdzēja, gluži otrādi…Atstāja mazos uz kakla, tai skaitā māsu, kas, teiksim, kādā nestundā var sakurināt istabas vidū ugunskuru, sadedzinot visas drēbes.Lai ju vismaz mirusi sniedz kādu atbalstu bērniem un mazbērniem. Tas tā – karmiski. Bet juridiski – mirušā, nogalinātā radinieki, prasības uzturētāji arī ir cietušie, kam pienākas komopensācija. Tas, cik liela, ir jāpierāda un par to izlemj tiesa…

 60. milda, nu redz pati esi atbildējusi, ja jau meitas un mātes starpā nebija ,nu nekādas attiecības,pat varētu teikt ļoti sliktas, tad paskaidro man ,tādam idiotam, kapēc tad viņa pieprasa kompensāciju

 61. Acīmredzama ir policistu vaina,un tādu ir pilns mūsu policijā, par to sievišķi var teikt vienu,liela tēlotāja viņa ir kas nekur nestrādā un bendē nervus normāliem cilvēkiem

 62. Necienu tādus cilvēkus kā Hauku un Medeli, nekādu kompensāciju,pārbaudiet to ģimeni ,kur viņi naudu rok, būs viss skaidrs, bails jau pa saviem bērniem, ka tādi ļautiņi te Tukumā dzīvo

 63. Hauka jau vispār ir nekauņa ,tapēc jau pār viņas ģimenes ir tas lāsts, cietumu viņai un tam Medelim ar, aicinu Tukuma prokaratūru painteresēties par šās ģimenes darbībam

 64. Apskatīsimies kā viņa ieradīsies tiesā Liepas lietā, vot būs teātris, kā viņa Liepas ģimenei acīs skatīsies, tad gan vajadzētu Liepas radiem paprasīt kompansāciju uz miljoniem kompensāciju, un gribu redzēt ko tad viņa darīs, Medelis laikam dabūtu strādāt līdz mūža beigām pa velti, un ko viņi te Tukumā blato, Medeli proties ej strādāt

 65. Kārtējā policistu patvaļas augstākā pilotāža, dēļ tādiem ,jau neuzticas policistiem, kas sēžas uz apsūdzēto sola, gribētos jau lai mūsu Tukuma policisti ,Tiešām kalpotu valstij un tautai, bet nekā, te Tukumā vispār jau iet kā kārtīgā holivudas ganksteru filmās, varbūt režisoram Spilbergam vajag atbraut un uzņemt kādu ,super blokbasteru ar trileru elementiem, varēs vismaz savu oskara kolekciju papildināt

 66. Grūti mums te tukumā ar tiem policistiem vajadzētu pārmaiņas jo te jau roka roku mazgā

 67. Bēdīgu galu Erna ņēma, bet ģimenes locekļiem tak vajadzēja palīdzēt vairāk, redzēja tak ka dzer, un neviens nelikās ne ziņas, palīdzības roku vajadzēja sniekt nevis kašķēties viena ģimene tak, te vainīgi ir gan policisti ,gan pati ģimene, jo garīgi slimoas ,kas lieto alkaholu ir vairāk ģimenei jāpieskata,jo ko var prasīt no slima cilvēka, neko, un vēl ģimeni pieskatīt, lai tas ar paliek uz Sandras sirdsapziņas, jo meita tak, izkatās ka māte viņai pavisam nav bijusi vajadzīga, māte mums visiem viena, un lai kāda viņa būtu ir jāmīl un jāciena, jo mātes mūs laiž šajā pasaulē.

 68. Kaimiņ, tev taisnība, vajag tiešām uzfilmēt kādu filmu, būtu liela atsauksme, jo būtu parādīta korupcija tukuma policijā, dīleru lietiņas, slepkavības, kautiņi, draudi, indiešu izcelmes aktieri ar austrumu cīņas elementiem, te pat nevajadzētu Džekiju Čanu aicināt, jo aktieri mums šeit ir pietiekoši, varbūt mums vajag izveidot savu kīno industriju un pamazām lausties iekšā holivudā, lai visi pasaulē redz kas notiek mūsu mazajā tukumā.

 69. šodienas rakstā par mani rakstīja, esmu iepriecināts, ka pievēršat man uzmanību, tākā amerikā man grūti iet pārcelšos uz tukumu, jo dzīve te izkatās ir super, dīleri ar ir, nebūs jāmeklē jauni, korumpētība ar valda pilnās burās, dome ko nevar nosaukt par domi, būs kas mani vizina ar jauno busu, slepkavas ar te mitinās, viss komplekts, ko vēl var vēlēties, galvenais jau ka es te labi jutīšos

 70. Tad jau Hauka ir pirmā pretendente uz dīleres lomu, kā te tauta runā kurai jau ir pieredze, un sodāmība ar ir par narkotiku izplatīšanu, nu un necilais bezdarbnieks spalvaino roku īpašnieks, jeb tautā saukts mākslinieks, un Haukas biznesa partneris visu slavenais Medelis, varētu tēlot izsitēju lomā.

 71. Tur jau nav jāgaida tiesa, viss tāpat ir skaidrs, policisti vainīgi, un hauka vispār būtu braukusi prom no tukuma, lai cilvēki var mierīgi dzīvot, tas ka viņa ir sodīta narkotiku lietā ir fakts, un kādi tie viņas bērni izaugs, un droši varu teikt ka viņa ar to arodu nodarbojas arī tagad.

 72. Haukas personība jau izsaka visu,kas ir saistīts ar nelikumībām, protams Ernu žēl, bet nevajag izaicināt likteni,un šai ģimenītei tas ir asinīs, un kā saka viss agri vai vēlu nāk atpakaļ, pelnīti vai nav, tas jau ir uz Sandras sirdsapziņas, tas ko izdarīja policisti ir slikti,bet Sandra ir darījusi vēl sliktāk, pat var teikt šausmīgāk, un cerams ka tukuma policija ,vai prokaratūra savāks pietiekami pierādījumus arī pret viņas ,un ieliks beidzot aiz restēm,jo to viņa ir visvairāk pelnījusi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *