Privātmāju īpašnieki bez maksas var divas nedēļas testēt robotizēto zāles pļāvēju

Maijā, jūnijā un jūlijā privātmāju īpašniekiem tiek piedāvāta iespēja testēt «Husqvarna Automower®» robotizēto zāles pļāvēju divas nedēļas bez maksas. Pieteikties ir pavisam vienkārši, veicot reģistrāciju caur telefonu vai e-pastu.

Maijā, jūnijā un jūlijā privātmāju īpašniekiem tiek piedāvāta iespēja testēt «Husqvarna Automower®» robotizēto zāles pļāvēju divas nedēļas bez maksas. Pieteikties ir pavisam vienkārši, veicot reģistrāciju caur telefonu vai e-pastu, un «Husqvarna» pārstāvis nogādās robotizēto zāles pļāvēju tieši uz mājām, kur tas parūpēsies par glīti sakoptu mauriņu visu diennakti un jebkādos laikapstākļos.

Pēc statistikas datiem, privātmājas īpašnieks velta vidēji 150 stundas gadā rūpēm tikai par zālāju, tātad aptuveni veselu nedēļu, ja darbošanās notiktu 24 stundas diennaktī.

“Šie skaitļi ir iespaidīgi. Protams, ir daļa īpašnieku, kas ar baudu appļauj pagalma zāli, jo process vienlaikus sniedz fizisku noslodzi un relaksāciju. Un tomēr, lielākā daļa privātmāju saimnieku labprātāk šo laiku pavadītu ar savu ģimeni”, – saka «Husqvarna Latvija» vadītājs Juris Marhilevičs.

«Husqvarna Automower» robotizētais zāles pļāvējs no rūpēm par piemājas mauriņu atbrīvojis vairāk nekā 300 000 privātmāju īpašniekus visā pasaulē.

Interese par robotizētajiem zāles pļāvējiem pieaug, jo īpaši Ziemeļeiropā. Zviedrijā robotizēto zāles pļāvēju pārdošanas apjoms jau ir pārsniedzis ierasto zāles pļāvēju.

Automower robotizētie zāles pļāvēji, kas tirgū tika prezentēti 1995. gadā, var uzturēt līdz 6 000 m² zālāja. Robota mēneša elektrības patēriņa izmaksas sasniedz apmēram 3 eiro.

Robots strādā klusi un neuzbāzīgi, apejot kokus, puķu dobes un citus šķēršļus. Kad nepieciešams atjaunot bateriju, robots atgriežas uzlādes stacijā. Automower pļauj zāli dienu un nakti, jebkādos laikapstākļos. Pat lietus tam nav šķērslis. Ierīces lietošana ir droša sētās, kur spēlējas bērni vai ir mājdzīvnieki, jo tas automātiski izslēdzas, kad tiek pacelts. Signalizācija un PIN kods palīdz sargāt robotu no zagļiem.

Pieteikties izmēģināt «Husqvarna Automower» robotizēto zāles pļāvēju divas nedēļas bez maksas, var zvanot uz numuru 67520515 vai sūtot e-pastu uz [email protected] «Husqvarna» speciālists to nogādās un uzstādīs atbilstoši dārza zālāja zonām. Vairāk uzzināt par «Automower» robotu iespējams apmeklējot http://www.husqvarna.com/lv/construction/home/.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.