PMLP pagarina darba laiku lielākajās teritoriālajās nodaļās, to skaitā Tukumā

Lai samazinātu rindas pēc personu apliecinošiem dokumentiem  – pases un eID kartes, kā arī turpinātu uzlabot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes klientu servisu, no 10. augusta līdz vasaras beigām Pārvalde papildus iepriekš veiktajām darba laika izmaiņām vēl 12 lielākajās teritoriālajās nodaļās pagarina darba laiku.

Lai pēc iespējas lielākam klientu skaitam būtu iespēja laikus noformēt personu apliecinošos dokumentus, Pārvaldes teritoriālo nodaļu darba laiki no 10. augusta tiek pagarināti 12 lielākajās teritoriālajās nodaļās.

 

Pārvaldes jūlijā veiktais teritoriālo nodaļu darba laika pagarinājums šobrīd nedēļā ļauj apkalpot par 1000 klientiem vairāk nekā iepriekš. Paredzams, ka darba laika pagarinājums 12 lielākajās nodaļās ļaus Pārvaldes klientu apkalpošanas servisa kapacitāti palielināt līdz aptuveni 1600 papildus apkalpotiem klientiem nedēļā.

 

Tāpat Pārvaldes Alūksnes, Balvu, Gulbenes, Ludzas, Preiļu un Valkas nodaļās papildus ierastajai iepriekšējā pieraksta kārtībai klientiem tiks nodrošināta iespēja saņemt pakalpojumus klātienē, iepriekš neveicot pierakstu, bet gaidot rindā ārpus nodaļas telpām un ievērojot 2 m distanci no apkārtējiem. Informējam, ka klienti tiks apkalpoti tad, kad atbrīvosies brīvi pieraksta laiki, un tikai pēc klientiem, kuri iepriekš veikuši pierakstu pakalpojumu saņemšanai konkrētajā nodaļā.

Informējam, ka šāda papildu kārtība tiks nodrošināta tikai augstāk minētajās nodaļās un tikai līdz vasaras beigām.

Pārvalde atkārtoti aicina klientus būt solidāriem un anulēt iepriekšējo pierakstu, ja nav iespējams ierasties pieteiktajā laikā. Katrs atteiktais pieraksts ļauj Pārvaldei savlaicīgi sniegt pakalpojumu vēl kādam rindā gaidošam klientam. Plašāk par to, kā anulēt pierakstu šeit: https://bit.ly/3xzeWsO

 

No 10. augusta darba laiks Pārvaldes Bauskas, Cēsu, Daugavpils, Jēkabpils, Kuldīga, Valmieras nodaļās:

Otrdienās                         no plkst. 8.30 līdz 18.30

Ceturtdienās                    no plkst. 8.30 līdz 18.30

No 11. augusta darba laiks Rīgas 2.       nodaļā, Ogres, Jūrmalas, Liepājas, Tukuma, Jelgavas nodaļās:

Trešdienās           no plkst. 8.30 līdz 18.30

 

Pārvalde atgādina, ka klātienes pakalpojumi tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta! Plašāk par to, kā veikt iepriekšēju pierakstu: https://bit.ly/3wJTGjC un https://bit.ly/3zcIXj9

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *