attēlam ir ilustratīva nozīme

Pirmklasnieki saņems medus burciņas

Latvijas Biškopības biedrība (LBB) Eiropas mēroga akcijā “Eiropas medus brokastis” ietvaros, katram valsts finansētajam, vispārizglītojošo skolu pirmklasniekam ir sarūpējusi dāvaniņu.

LBB šajā akcijā piedalīsies jau 7. gadu, bet tik apjomīga akcija būs pirmo reizi. Eiropas Savienības dalībvalstīs šī akcija notiek ik gadu novembra trešajā piektdienā, kad biškopji dodas uz skolām un bērnudārziem, lai izglītotu bērnus un jauniešus par biškopības profesiju, biškopības produktiem un to vērtīgajām īpašībām uzturā.

Ņemot vērā pašreizējo ārkārtas situāciju valstī, saistībā ar Covid – 19 pandēmiju, šogad biškopji uz izglītības iestādēm nedosies, bet LBB izsūtīs visiem valsts finansētajām, vispārizglītojošo skolu 1. klases skolniekiem (vairāk kā 20 000) pārsteiguma dāvaniņas.

Kā mērķauditorija tika izvēlēta 1. klase, jo uzsākot jaunas ikdienas gaitas, bieži vien bērniem rodas stress, kas padara ikdienu bažīgāku, krītas imunitāte. Līdz ar to biškopji grib iepriecināt pirmklasniekus ar saldām, veselīgām un izglītojošām dāvaniņām. Katrs bērns saņems 3 trauciņus ar rapša, meža un dažādu ziedu medu, un izglītojošu magnētiņu ar informāciju, kāpēc katru dienu sākt ar medus karoti vienu. Kā arī, apmeklējot LBB mājaslapu www.medus.lv, varēs noskatīties informatīvi izklaidējošu filmiņu par bitēm un medu.

Tā kā akcijas apmērs ir apjomīgs, jo jānogādā dāvaniņas uz vairāk nekā 600 izglītības iestādēm, tad akcija norisināsies visu novembra mēnesi.

Komentāri

  1. Nu redzat kā kasa tiek izsaimniekota! Nākat musū pārtijā un būs kasa mūsu! Zināsim atīstīt Tukuma labklajību kā! Pārtija “Tukuma atīstībāi”.
    Gaidam!
    Ruslans&Ņikolais

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.