Raitis Puriņš, Dienas mediji

Pasta nodaļu darba laiks Lieldienās; mainīti pensiju izmaksas datumi

18. aprīlī, Lielajā piektdienā, 20. un 21. aprīlī, attiecīgi Pirmajās un Otrajās Lieldienās, gandrīz visas Latvijas Pasta nodaļas būs slēgtas; atvērtas būs tikai atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centrs, bet dažām pasta nodaļām būs mainīti darba laiki.

18. aprīlī, Lielajā piektdienā, 20. un 21. aprīlī, attiecīgi Pirmajās un Otrajās Lieldienās, gandrīz visas Latvijas Pasta nodaļas būs slēgtas; atvērtas būs tikai atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centrs, bet dažām pasta nodaļām būs mainīti darba laiki. Sestdien, 19. aprīlī, visas pasta nodaļas strādā saskaņā ar ierasto sestdienas darba režīmu.

Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas datums ir 14. un 15. aprīlis, klientiem tiks izmaksāti 14. aprīlī; 15. aprīlī naudas izmaksu varēs saņemt klienti, kuriem par izmaksas datumu noteikts 16. un 17. aprīlis; 16. aprīlī klienti varēs saņemt pensijas un pabalstus, kuru izmaksas datums ir 18. un 19. aprīlis; 17. aprīlī naudas izmaksu varēs saņemt klienti, kuriem par izmaksas datumu noteikts 20. un 21. aprīlis.

No 18. līdz 21. aprīlim telegrammu piegāde nenotiks. Šajā laikposmā netiks izdoti laikraksti un žurnāli. Savukārt «Western Union» naudas pārvedumu pakalpojumi Lieldienu brīvdienās tiks sniegti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.

Precīza informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.