kasjauns.lv

Par sutenerismu pie kriminālatbildības saukta personu grupa

Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras prokurors izsniedzis apsūdzību piecām personām par to, ka darbojoties organizētā grupā, iedzīvošanās nolūkā, izmantoja personas, kuras nodarbojas ar prostitūciju.

Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras prokurors izsniedzis apsūdzību piecām personām par to, ka darbojoties organizētā grupā, iedzīvošanās nolūkā, izmantoja personas, kuras nodarbojas ar prostitūciju.

Apsūdzētie pie kriminālatbildības saukti pēc Krimināllikuma 165. panta 3. daļas, par sutenerismu, ja to izdarījusi organizēta grupa, kuru soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no 5 līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem.

Saskaņā ar celto apsūdzību, organizētās grupas dalībnieki, noīrēja un atvēra trīs masāžas salonus Rīgā, kuros organizēja seksuālo pakalpojumu sniegšanu. Pirms tam apsūdzētie ievietoja reklāmas sludinājumus internetā, kuros tika piedāvāts labi apmaksāts darbs masierēm masāžas salonā. Sarunu laikā ar sievietēm, tika paskaidrots, ka būs jāsniedz seksuālie pakalpojumi par naudu.

Visi saloni darbojās juridisku personu piesegā, sastādot ar darbiniekiem fiktīvus darba līgumus, neuzrādot visus salona darbības rezultātā gūtos ienākumus un izdevumus. Ja valsts institūciju veikto pārbaužu rezultātā tika konstatēti pārkāpumi un sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli, tad lēmumi par tiem tika pārsūdzēti. Kamēr notika administratīvā lietvedība, juridiskā persona tika likvidēta, izveidota jauna vai ari tai tika nomainīs valdes loceklis.

Apsūdzētajiem piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Komentāri

  1. Fakts, ka šāds raksts parādās TUKUMA ziņās ir ne tikai mulsinošs un nevajadzīgs, bet pat klaji maldinošs. Tikai trešajā rindkopā atspoguļots fakts, ka šis nav Tukumā.

    Lūdzu saņemies, labākais reģionālais laikrakst Tukuma novadā!

  2. Lai cilveki bauda ,kas var atlauties . Ta valts nav nodrosinajis musu sievietes ar izdzivosanas lidzikliem , lai izmanto savu skaistumu un peln ka var, un galvenais nevienam nodoklus nav jamaksa ka sutenieriem .Viss tas Pasaule ir kartiba piemeram AMSTERDAMA DANIJA.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.