Notiks bezmaksas seminārs par studijām Lielbritānijā

Atsaucoties uz jauniešu izrādīto interesi par studiju iespējām Lielbritānijā, organizācija «Dream Foundation Latvija» aicina uz bezmaksas informatīvo semināru, lai iepazīstinātu studēt gribētājus ar Lielbritānijas augstskolām un izglītības sistēmu, piedāvātajām studiju programmām

Atsaucoties uz jauniešu izrādīto interesi par studiju iespējām Lielbritānijā, organizācija «Dream Foundation Latvija» aicina uz bezmaksas informatīvo semināru, lai iepazīstinātu studēt gribētājus ar Lielbritānijas augstskolām un izglītības sistēmu, piedāvātajām studiju programmām, kā arī pieteikšanās nosacījumiem un prasībām, kas jāievēro, piesakoties studijām ārzemēs. Seminārs notiks 4. februārī 18.00 Rīgas Ekonomikas augstskolā (Strēlnieku 4a), 311. auditorijā.

Pēc pagājušā gada «Dream Foundation Latvija» veiktā pētījuma par jauniešu viedokli saistībā ar studijām ārzemēs, tika noskaidrots, ka Lielbritānija ir viens no populārākajiem studiju galamērķiem jauniešu vidū. Aptaujājot vairāk nekā 2000 Latvijas skolēnu un studentu, aptuveni 1/5 daļa jeb 22% atzina, ka vēlētos studēt kādā no Apvienotās Karalistes augstskolām. Ne velti, jo Lielbritānija lepojas ar augstas kvalitātes mācību iestādēm un starptautiskās izglītības iespējām. Universitātes izceļas ar daudzveidīgo studiju programmu klāstu un augsti novērtēto akadēmisko grādu. Prestižais Lielbritānijas augstskolas diploms paver plašas karjeras iespējas un priekšrocības darba tirgū.

Īpašais semināra viesis būs pārstāve no «University of Glamorgan», kas ne tikai sīkāk pastāstīs par studijām konkrētajā universitātē, bet sniegs detalizētas atbildes par Lielbritānijas izglītības sistēmu kopumā. Seminārā būs iespēja iegūt informāciju par pieteikšanās nosacījumiem un prasībām, iepazīties ar universitāšu piedāvātajām studiju programmām, kā arī uzzināt par finanšu piesaistes iespējām un Latvijas jauniešu reālu pieredzi, studējot Lielbritānijā.

«Dream Foundation» tīkls ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar deviņām mācību institūcijām Apvienotajā Karalistē, tostarp, «University of Glamorgan», «University of Surrey», «Coventry University», «Southampton Solent University», «University of Bedfordshire», «Birmingham City University» u.c.

Pašreizējais «Dream Foundation» piedāvājumu klāsts aptver vairāk nekā 3000 dažādu studiju programmu. Jaunieši var izvēlēties sev tīkamākās studijas starp 63 augstskolām 17 pasaules valstīs – Austrijā, Beļģijā, Kanādā, Čehijā, Vācijā, Dānijā, Igaunijā, Spānijā, Francijā, Lielbritānijā, Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Lietuvā, Malaizijā, Nīderlandē un Zviedrijā. Pateicoties vienotai on-line platformai, interesenti var pieteikties līdz pat 6 ārvalstu augstskolām vai studiju programmām vienlaicīgi.

Semināram aicinām reģistrēties savlaicīgi Dream Foundation mājas lapā, jo vietu skaits ir ierobežots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.