abcnews.go.com

Neesi vienaldzīgs, palīdzi Nepālas zemestrīcē cietušajiem

Nepālas zemestrīcē, kas notika sestdien, 25. aprīlī, ar pēcgrūdienu 26. aprīlī, ir miruši vairāk kā 3351 cilvēki, ievainoti 6833, vajadzībā pēc mājokļa un pārtikas atrodas vairāk kā 1 400 000 cilvēku (www.unocha.org – 27.04.2015).

Nepālas zemestrīcē, kas notika sestdien, 25. aprīlī, ar pēcgrūdienu 26. aprīlī, ir miruši vairāk kā 3351 cilvēki, ievainoti 6833, vajadzībā pēc mājokļa un pārtikas atrodas vairāk kā 1 400 000 cilvēku (www.unocha.org – 27.04.2015).

Jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja solidarizēties ar Nepālas iedzīvotājiem un atbalstīt viņus, ziedojot finanšu līdzekļus caur Latvijas Platformas attīstības sadarbībai (LAPAS) biedru organizāciju «ADRA Latvija», zvanot uz ziedojumu tālr. 90006772 (ziedojums EUR 7,11) vai, veicot iemaksu ziedojumu kontā a/s «Swedbank» – LV77HABA0551002308686.

Organizācijas «ADRA Latvija» vadītājs Konstantīns Rezņikovs skaidro: “Mūsu devīze ir «Palīdzot vienam, mēs izmainām pasauli!» Latvijas iedzīvotāji ir pierādījuši solidaritāti ar savas valsts iedzīvotājiem, palīdzot daudziem indivīdiem nelaimju un sāpju stundā, saziedojot šķietami nereālas summas. Nepāla šķiet tālu un daudziem neaizsniedzama, taču tie arī ir mūsu līdzcilvēki, kuri jūtas bezcerīgi nomākti! Viens zvans var sniegt atvieglojumu daudziem pasaules mērogā! Saziedotie līdzekļi bez starpniecības vai jebkādām citām izmaksām tiks novirzīti starptautiskās organizācijas ADRA pārstāvniecībai Nepālā, kas darbojas Nepālā kopš 1984. gada un šobrīd aktīvi strādā glābšanas darbos. Naudas ziedojums palīdzēs glābējiem novirzīt resursus visvairāk nepieciešamajā virzienā. Aktuālā informācija no glābējiem ir, ka akūti trūkst teltis un tenti cilvēku pagaigu mitekļu izveidei, ūdens kannas, higiēnas preces, pārtika”.

ADRA Latvija un LAPAS savās mājas lapās regulāri publicēs aktuālāko informāciju par palīdzības sniegšanu Nepālā.

Pateicamies ikvienam ziedotājam par atsaucību un solidaritāti ar Nepālas iedzīvotājiem! Palīdzot vienam, mēs izmainām pasauli!

Latvijas Platforma attīstības sadarbībai LAPAS apvieno 30 nevalstiskās organizācijas, kas strādā attīstības sadarbības un attīstības izglītības jomā. Kopā ar biedru organizāciju ADRA Latvija, LAPAS jau ir vākušas ziedojumus humanitārās krīzes (humanitarian aid) novēršanai pēc 2013. gada 9. novembra taifūna postījumiem Filipīnās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.