Nedēļas nogales pasākumi Tukuma novadā

Ir sācies rudens, lapas sāk krāsoties un laiks vēl ir patīkams, lai baudītu nedēļas nogales ārpus mājas, apmeklējot interesantus un aizraujošus brīvdabas pasākumus.

Ir sācies rudens, lapas sāk krāsoties un laiks vēl ir patīkams, lai baudītu nedēļas nogales ārpus mājas, apmeklējot interesantus un aizraujošus brīvdabas pasākumus.

Jau piektdien 28.septembrī, Miķeļdienas priekšvakarā, ikviens laipni tiek aicināts uz Miķeļa Vakartirgu Pūrē, Rīgas – Ventspils šosejas malā, kur andele ies vaļā sākot no 16:00. 

Tāpat šajā nedēļas nogalē uz mūspusi aicināti visi kam patīk vērot autosacīkstes, jo sestdien, 29.septembrī startēs Latvijas autorallija čempionāta noslēdzošais posms rallijs „Latvija 2012”, kura trīs ātrumposmi paredzēti Tukuma apkārtnē. Šos posmus skatītāji ērti varēs apmeklēt ar sabiedrisko transportu, jo tie saplānoti tā, lai sacīkšu vietā varētu ērti nokļūt ar vilcienu un speciāli organizētu Tukuma novada autobusu, kurš sagaidīs jūs dzelzceļa stacijā Tukums I . Starts Tukuma apkārtnes posmiem sākot no 14:30. Vairāk informācijas par ātrumposmiem un nokļūšanu sacīkšu vietā: www.autorally.lv

Ja vēlaties apmeklēt kādu kultūras pasākumu, tad sestdien 29.septembrī Tukuma kultūras nams piedāvā vīru vokālā ansambļa ”Arājs” koncertu. Tā sākums pulksten 16:00. Savukārt Durbes pilī, Mazā Parka ielā 7, Tukumā varat apskatīt izstādi „Raiņa un Aspazijas vēstules”, kurā eksponētas 35 vēstules no dzejnieku savstarpējās sarakstes, kas tapusi 35 gadu laikā (1894 – 1929). 

Un vēl, šonedēļ ir pēdējais laiks piedalīties un apmeklēt vēl atlikušos akcijas „Apceļo Kurzemi” objektus, arī mūspusē. Šīgada akcijas tēma – Ražots Kurzemē un tās mērķis ir popularizēt un pievērst uzmanību Kurzemes reģiona mājražotāju, amatnieku un ražotāju piedāvājumiem un produktiem. Akcija noslēdzas jau šo svētdien, 30.septembrī. Aizpildītās dalībnieku kartes lūdzam nodot Kurzemes tūrisma informācijas centros Tukumā, Talsos, Ventspilī, Kuldīgā, Saldū un Liepājā. Vairāk informācijas: www.kurzeme.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.