nzz.ch

Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas apsveikums 18. novembrī

Sirsnīgi sveicu Latvijas iedzīvotājus Latvijas Republikas 96. dzimšanas dienā! Novembris Latvijai ir atceres un svētku mēnesis. Tas ir laiks, kad atskatīties uz svarīgiem vēstures notikumiem, kas ļāvuši izveidot mūsu Latviju un nosargāt tās brīvību.

Sirsnīgi sveicu Latvijas iedzīvotājus Latvijas Republikas 96. dzimšanas dienā!

Novembris Latvijai ir atceres un svētku mēnesis. Tas ir laiks, kad atskatīties uz svarīgiem vēstures notikumiem, kas ļāvuši izveidot mūsu Latviju un nosargāt tās brīvību. 2014. gads pasaules notikumu kontekstā liek aizdomāties, cik tomēr augsta ir brīvības cena. Esam spiesti izkāpt no savas komforta zonas un apzināties pašreizējo ģeopolitisko situāciju, modernā kara draudus, kas nes līdzi bailes un neziņu. Šādos izšķirošos brīžos ir jābūt vienotiem, patriotiskiem un ar nacionālo pašapziņu. Esam izcīnījuši savas valsts neatkarību, sargāsim to, būsim taisnīgi pret savu zemi Latviju!

Ikvienam no mums ir dota iespēja veidot Latviju tādu, kādu vēlamies to redzēt. Un tādu to redzēs arī citi.

Novēlu, lai valsts neatkarības proklamēšanas gadadiena ir gaišs un priecīgs notikums, kas liek justies lepniem par savu valsti un dod spēku stāties pretī izaicinājumiem. Iedegsim sveces par stipru un drosmīgu Latviju, un lai pār to plaši plīvo sarkanbaltsarkanais karogs.

Priecīgus valsts svētkus visiem Latvijas iedzīvotājiem!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.