Miera ielas Vasarsvētkos būs atvērts CSDD radošais pagalms

Miera ielas Vasarsvētkos sestdien, 18. maijā, no 11:00 būs atvērts Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) droši radošais pagalms Miera ielā 23, Rīgā. Tajā varēs reģistrēt velosipēdus, saņemot reģistrācijas uzlīmi, un pārliecināties par drošības jostu nozīmīgumu auto apgāšanās stendā.

Miera ielas Vasarsvētkos sestdien, 18. maijā, no 11:00 būs atvērts Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) droši radošais pagalms Miera ielā 23, Rīgā. Tajā varēs reģistrēt velosipēdus, saņemot reģistrācijas uzlīmi, un pārliecināties par drošības jostu nozīmīgumu auto apgāšanās stendā. Tie, kas būs reģistrējuši velosipēdus, varēs izmantot interaktīvo moment-foto – velo stendu. Tajā speciāli piemērotā vidē būs iespējams ne tik vien iemūžināt mirkli «Es un mans velosipēds», bet arī šo fotogrāfiju nekavējoties saņemt. Turklāt, vienlaikus ar izdruku bilde nonāks arī sociālajos tīklos. Šāds interaktīvs moment-foto stends Latvijā tiks piedāvāts pirmo reizi.

CSDD pagalmā varēs arī apskatīt krāšņos un vēsturiskos Amerikas auto no pagājušā gadsimta 50.-tajiem – 70.-tajiem gadiem, ko prezentēs «Amerikāņu auto klubs».

Savukārt kino cienītāji no 19:00 līdz 23:00 CSDD radošajā pagalmā varēs vērot Latvijā tapušo filmu programmu, par ko parūpēsies starptautiskais īsfilmu festivāls «2Annas», studijas «AVE», «Urga» un «Atomart».

Pilsētas festivāls «Miera ielas Vasarsvētki» notiks otro reizi, aicinot piedalīties gan tuvējās apkārtnes iedzīvotājus, gan ikvienu pilsētas iedzīvotāju un viesi. Svētku rīkotāji šogad no 11:00 līdz 23:00 Miera ielas posmā no Brīvības ielas līdz Rīgas pilsētas Dzemdību namam sola vērienīgu kultūras un izklaides programmu, kas piepildīs ielu ar radošu un pozitīvu gaisotni visas dienas garumā un iesildīs tuvojošos Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.