Meitenes prot atpūsties un arī cīnīties

Vasara ir laiks, kad bērni atpūšas no saspringtā mācību darba. Bet tie, kas sporto, tiem vasara ir īstais laiks, lai krātu spēkus un pieredzi. Arī «FK Tukums 2000» meiteņu futbolkomanda devās uz īstu treniņnometni.

Vasara ir laiks, kad bērni atpūšas no saspringtā mācību darba. Bet tie, kas sporto, tiem vasara ir īstais laiks, lai krātu spēkus un pieredzi. Arī «FK Tukums 2000» meiteņu futbolkomanda devās uz īstu treniņnometni.

Treniņnometne beidzas ar pikniku un kūkām

Nometne norisinājās no 3. līdz 9. augustam Balgales pagasta Dursupē.  Tajā rīts vienmēr iesākās ar rīta rosmi, un protams, bija treniņi divas reizes dienā. Pirmajās trīs dienās vairāk treniņu tika veltīts fiziskajai sagatavotībai, pēc tam tie kļuva mazliet vieglāki un vairāk tika pievērsti futbola tehnikai un taktikai. Protams, viss tika pārbaudīts darbībā, jo bija arī divas draudzības spēles, kad ciemos ieradās «FK Bandava» komanda.
Brīvajā laikā meitenes spēlēja galda spēles vai skatījās filmas, izmantojot lielo projektoru. Bija arī ekskursija pie zirgiem, kurus trenē Vineta Plivna. Meitenes jautrībai sagatavoja arī  priekšnesumus pop-ielai. Bet nometnes pēdējā dienā tika aizvadīta ilgi gaidītā draudzības spēle pret vecākiem. Paldies vecākiem par drosmi un atsaucību! Nometnes nobeigumā – pikniks un kūka.

Rezultātā – trīs uzvaras

Pēc nometnes, jau 16. augustā, Tukumā Pauzera pļavās norisinājās Latvijas U-14 meiteņu futbola čempionāta attīstības grupas priekšpēdējais sabraukums, kurā FK «Tukums 2000» meiteņu komanda aizvadīja trīs spēles. Rezultāti pierādīja, ka nometnē ir iegūts gan fiziskais spēks, gan pārliecība par to, gan arī  komanda ir izaugusi par saliedētu kolektīvu.

Rezultātā pirmajā spēlē ar 4-0 uzveikta Ķeguma skolas komanda, turpinājumā ar identisku rezultātu – 1-0 – uzvara arī pār «Dinamo» un Rēzeknes komandu.

Šādi rezultāti ļāva FK «Tukums» meitenēm pacelties uz otro vietu čempionāta kopvērtējumā, vairs tikai par vienu punktu atpaliekot no sezonas līderēm «FK Rīgas futbola skola» meitenēm.

Nākamais sabraukums tiks aizvadīts 27. augustā Piņķos, kur jāaizvada spēle arī ar līderēm, kas izšķirs šī gada uzvarētāju. Turēsim īkšķus par mūsu meitenēm! «FK Tukums» arvien vēl aicina meitenes pieteikties treniņiem meiteņu komandā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.