Attēlam ir ilustratīva nozīme

Mazākajām klasēm plāno pagarināt skolēnu brīvlaiku līdz 25. janvārim

Valdība konceptuāli vienojusies, ka 1.–4. klašu skolēniem vēl par divām nedēļām pagarinās brīvlaiku, taču tas rezultēsies arī ar mācību gada pagarinājumu. Par to 5. janvārī konceptuāli vienojusies valdība, informēja izglītības ministre Ilga Šuplinska .

Ministre norādīja: tā kā valdība konceptuāli vienojusies pagarināt esošos ierobežojumus līdz 25. janvārim, Ministru kabinets konceptuāli lēmis 1–4. klašu skolēniem vēl par divām nedēļām pagarināt brīvlaiku, kas jau iepriekš bija pagarināts par nedēļu – līdz šīs nedēļas beigām.

Savukārt 5–6. klašu skolēniem pēc pagarinātā brīvlaika nākamnedēļ atsāksies mācības. Tiesa, valdībai būs jālemj, vai šo klašu skolēni turpinās mācīties attālināti vai atsāks mācības klātienē. Ministre pieļāva, ka arī šo klašu skolēniem iespējama attālināta mācību procesa organizēšana.

7.–12. klašu skolēni šonedēļ atsākuši mācības attālināti un šajā ziņā neko nav plānots mainīt, tāpat kā mācībās profesionālajās un augstākajās izglītības iestādēs studējošajiem.

Informācija sekos

Komentāri

  1. Parastiem loģiski domājošaji cilvēkiem tās ir sejas maskas.
   Adriatico laikam vadās pēc sevis un savas ģimenes – kur visiem ir purni…

   Pieļauju ka kārtējais pritona iedzīvotājs, kurš savā smadzenītē jūtas pārāks par visiem. Tādus arī vajag saprast, alcīgais tomēr dara savu.

 1. 12. klašu skolēni šonedēļ atsākuši mācības attālināti un šajā ziņā neko nav plānots mainīt, tāpat kā mācībās profesionālajās un augstākajās izglītības iestādēs studējošajiem

 2. 7.-12.klašu skolēni šonedēļ atsākuši mācības attālināti un šajā ziņā neko nav plānots mainīt!!!..

  7.-12.kl. skolēni šajā mācību gadā skolu ir apmeklējuši nepilnus 2 mēnešus….
  Kur tad plāns par klātienes un attālinātajām mācībām maiņās? Vai varbūt daļai skolēnu būs atkārtots mācību gads?

 3. Tā nav skola, bet murgs. Beidzot tiem izglītības dižgariem vajadzētu sākt strādāt un domāt kā organizēt mācības skolā. Ko darīt 9.12. klasei, kas faktiski nav mācījušies gandrīz pusgadu, bet eksāmenos neviens neprasīs, kāpēc nevarēji iemācīties. Uzskatu, ka vismaz matemātiku, fiziku, ķīmiju vajadzēja mācīties klātienē kaut 2,3 dienas nedēļā 9.12. klasēm. Ne visi var eksaktos priekšmetus apgūt tikai izlasot un, ja kāds saka, ka tā pieslēgšanās skolai ko dod, tad tie meli. Stunda ilgst 40 minūtes, kamēr visi pieslēdzas paiet 7,8 minūtes paliek kādas 30, 32 minūtes klasē 28 skolēni, tad padomājiet ko tur var pajautāt un iemācīties. Tāpat mazie skolnieki, ko viņiem darīt visu dienu, skraida pa lauku neēduši, jo ne visiem ir kas pieskata, vecāki strādā. Neesmu speciāliste, bet zinu, ka šobrīd pārāk daudz sāk ieviesties attālināti, bet jēga maza, jo tā vienkāršāk vieglāk nav jādomā.

  1. nu traki ir , bet vai ir labāk bērnam visu dienu sēdēt maskā…. mans uzskats, ka līdz šim pilnīgi viss bija nepareizi lielie, kuriem ir svarīgi apgūt zināšanas un ir jau prātos nobriedušāki kā arī ir atbildīgāki – mācās attālināti, bet mazie turpināja iet uz skolu un savā starpā mainījās ar maskām. Es par to, lai lielām klasēm mācības būtu klātienē…

 4. Tā nav tukša pļāpāšana, bet gan par mācību apguvi. Jā, domāju, ka vismaz daļēji bērni varētu mācīties klātienē. Kāpēc gan viena klase nevarētu mācīties 9, citi varbūt 11, utt. Atkārtoju, matemātika, fizika , ķīmija ir priekšmeti, kurus nevar labi apgūt vielu tikai izlasot, vēl jo vairāk, ka attālināti nemācās jau pusgadu. Kam nav saskare tas arī nesapratīs, bērni ir nojūgušies pie tā datora, daudziem jau pasliktinājusies redze bērni nervozi, grūti uztver mācību vielu.

 5. Ko te viens otrs var aizstāvēt tos pastulbeņus,kas valdībā…izskatās vienīgi,ka tie ir tā paša kotlešēdāju elektorāta parstāvji…paši tādā pašā maziglītoto līmenī esoši; pie šīs situācijas izglītībā novedis tas,ka valdībā tiek politiski cilvēki likti ne nozares speciālisti,tad ar šos mērgļus nav ko žēlot,bet prasīt pēc pilnas programmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.