Maijā brangi lomi Slampes dīķī

22. maija saulainā un mierīgā pievakare, makšķerniekam Jānim Korklam izvērtās ļoti veiksmīga. Viņš bija devies uz Slampes dīķi, kur, izmantojot spiningu («Salmo» spole un kāts), izcīnīja pamatīgu cīņu, lai izviltu krastā   9.920 kg smago un 1.12 m garo līdaku.

22. maija saulainā un mierīgā pievakare makšķerniekam Jānim Korklam izvērtās ļoti veiksmīga. Viņš bija devies uz Slampes dīķi, kur, izmantojot spiningu («Salmo» spole un kāts), izcīnīja pamatīgu cīņu, lai izvilktu krastā   9.920 kg smago un 1.12 m garo līdaku. Tā bija uzķērusies uz gumijas zivtiņas ēsmas.

Savukārt 23. maija rītā, kad zeme un ūdens  sāka iesilt, Jānis Brečs bija devies uz copi Slampes dīķī. 9.00 Jānis secināja, ka pie viņa pludiņmakšķeres («Salmo» kāts un «Robinson» spole) bija pieķēries kaut kas ļoti liels. Kā vēlāk noskaidrojās, tas bija 11.410 kg smags un 1.24 m garš sams. Lai šo ne tik bieži sastopamo zivi notvertu, J. Brečs kā ēsmu izmantoja nakts tārpu.

Komentāri

  1. Maksas dīķis uztaisīts un vajag bezmaksas tupu reklāmu ? Pastāstat āksti, kā sami var izdzīvot dīķī ? Varbūt dūņās ierokās kā karūsas , bet varbūt ziemas laikā izkāpj krastā un iet gulēt uz tuvāko siena šķūni ?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.